www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Guitar Videos


Cosu
 Share

Recommended Posts

bai calmati-va.

tipul ala e haios. e una bucata redneck. am mai gasit si asta tot cu el. e foarte funny. vedeti sa nu lesinati de ras :)

de balamuc moºu. e bine de ºtiut ce zice acolo, când o sã cânt blues o sã mã conformez.

 

Nu ca suna misto?

participa ºi ãsta la Duel lejer. ba cred cã îl ºi caºtiga. :)

 

 

ºi sã bag ºi eu 2 clipuri cu un tip care mi-e tare simpatic, ºi mi-a plãcut ºi tonul sãu, f tare pt genul lui:

 

Jeff Loomis

 

 

Edited by KIKO
Link to comment
Share on other sites

Guest victor-avatar

un mic video cu chitaristul armonie cica din nevermore, chris broderick......enjoy it :)

=

 

 

 

PS: loomis este chitaristul solo

Link to comment
Share on other sites

Guest victor-avatar
nue nici o armonie, sunt ambii cu drepturi depline, chiar daca s-au mai plimbat altii pe langa loomis. si broderick chiar e super valabil, de aia a si ramas in pofida altora.

 

 

Nu ai inteles ironia :) am zis ca este chitaristul armonie pt ca in toate concertele cu nevermore, broderick nu face absolut nici un solo, baiatu' cu solo-urile e loomis. Este evident ca unui asemenea chitarist e greu sa ii impui bariere intr-o formatie dar cum nici Nevermore nu este o oarecare formatie....ai reguli de respectat. Iar toate solo-urile din Nevermore poarta marca Jeff Loomis asa ca Broderick este pana una alta chitarist armonie in Nevermore.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.