www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Lectie Eugen Karban - Cercul Cvintelor


Cosu
 Share

Recommended Posts

Am primit fisierul atasat de la Eugen Karban ( http://www.eugenkarban.de ) cu rugamintea de a fi postat pe site.

 

E o lectie destul de vasta (20 de pagini) ce trateaza subiectul "Cercul cvintelor". Documentul este foarte interesant si va invit sa il studiati.

Cercul_cvintelor_oferta_v1.pdf

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Guest Cris_t

Foarte bine structurat. Pacat ca aici nu se posteaza... se vede treaba ca nu se contrzice nimeni pe stiinta doar pe speculatii aviz amatoriilor. Broavo Eugen si cei cu initiativa:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...
Guest grig_gore

Salut

 

Am un GNX 3000 pe care l-am resetat din greseala, ma poate ajuta cineva cu un sfat, sa-l pun la punct.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

este extrem de interesant...numai ca eu unu nu prea inteleg multe lucruri...nu am facut muzica si imi e greu , dar am mai invatat cateva notiuni destul de interesante...cel putin acuma stiu cum se creeaza o gama majora :). As vrea ca cineva sa gaseasca puterea in a posta niste notiuni introductive muzicale, daca sunt va rog frumos sa linkati, nu de genul, cum sa ne acordam chitara, care sunt acordurile unu dupa altu din game majore si asa mai departe...Niste notiuni muzicale care sa te ajute sa intelegi mai bine cum se formeaza la fel ca ce a fost postat acuma dar mai pentru cei ca mine :D, poate ca sunt eu doar idiot :)

Edited by da3mon
Link to comment
Share on other sites

Guest Grid927

tu esti hacker sau muzicant ca nu inteleg? Informatia muzicala e foarte buna dar nu prea inteleg bibliografia ... ca sa nu mai spun ca ti-au trebuit 3 sisteme de operare ca sa scri un document. Recunoaste, ai vrut sa te dai mare :))

Link to comment
Share on other sites

tu esti hacker sau muzicant ca nu inteleg? Informatia muzicala e foarte buna dar nu prea inteleg bibliografia ... ca sa nu mai spun ca ti-au trebuit 3 sisteme de operare ca sa scri un document. Recunoaste, ai vrut sa te dai mare :))

 

Dar poate ca sunt persoane pe care le intereseaza cu ce pachete a facut anumite lucruri in document.

Ca pe tine te doare la basca si stai cu 10 torrente deschise si-ti iei, ilegal, software-uri cu ajutorul carora ai putea sa ajungi la aceleasi rezultate, e problema ta. Exista si oameni care folosesc chestii free.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.