www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Caut Profesor De Chitara In Bucuresti


Guest kirk_hammet_jr
 Share

Recommended Posts

Guest kirk_hammet_jr

caut profesor de chitara care sa stie bine meserie :) , in bucuresti , care sa se poata deplasa la mn acasa

pretul nu conteaza dar sa nu fie nici chiar exagerat

am 15 ani , cant de 3 ani , 1 an jumate am facut cu un alt profesor singura problema este ca am facut doar practica

pot sa spun ca la practica sunt bun da la teorie praf.....

daca se ofera cineva id: serious_rocker (vlad)

Edited by kirk_hammet_jr
Link to comment
Share on other sites

Guest Vladsteen
incearca la joe_satriani_jr

 

Doamne iarta-ma...saracul baiat cere ajutor si tu faci misto de el...pic de respect nu ai...ne miram de ce Romania e cum e...

 

caut profesor de chitara care sa stie bine meserie :) , in bucuresti , care sa se poata deplasa la mn acasa

pretul nu conteaza dar sa nu fie nici chiar exagerat

am 15 ani , cant de 3 ani , 1 an jumate am facut cu un alt profesor singura problema este ca am facut doar practica

pot sa spun ca la practica sunt bun da la teorie praf.....

daca se ofera cineva id: serious_rocker (vlad)

 

esti cam pretentios...daca vrei un profesor bun, ti-l recomand pe cristi gram ( nu-l vad pe el sa treaca pe la tine insa)

Link to comment
Share on other sites

esti cam pretentios...daca vrei un profesor bun, ti-l recomand pe cristi gram ( nu-l vad pe el sa treaca pe la tine insa)

baiatul cere si el ajutor si tie ti se pare ca e pretentios... tz tz tz... si ii recomanzi pe unul care nu face tot ce cere clientul... tz tz tz...

apropo, aveam un gramsteen, acum avem si un vladsteen, de ce n-am avea si un joe_satriani_jr?

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Guest Vladsteen
baiatul cere si el ajutor si tie ti se pare ca e pretentios... tz tz tz... si ii recomanzi pe unul care nu face tot ce cere clientul... tz tz tz...

apropo, aveam un gramsteen, acum avem si un vladsteen, de ce n-am avea si un joe_satriani_jr?

 

ne-ar mai lipsi Faust Jr...dar lasa ca faci tu un astfel de cont ca sa fii mai smecher :) mi-e mila de tine

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest Mihai Nebunu'

Ai gasit?

 

eu nu ma deplasez la elevi, dar,, pot f o exceptie.

 

80 lei/1.5h la tine acasa.\

 

Teorie si practica LA GREU !! (metal si tot ce doresti)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.