www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Unde gasesc zoom 505 II nou cu garantie


Guest alexmaniac
 Share

Recommended Posts

Guest alexmaniac

Stau in Bucuresti si vreau sa gasesc un zoom 505 II nou cu garantie. Am fost la Muzica la tipul ala in varsta chitaristul nustiucarei trupa. ARE 505 II dar N-ARE garantie. Unde pot sa gasesc unul nou cu garantie in Bucuresti? Multumesc anticipat.

Link to comment
Share on other sites

alexmaniac din pacate in bucuresti/romania nu exista o reprezentana zoom. prin urmare nu vei gasi produsul cu garantie . la zapada (tipul de la muzica de care vorbeai ) tin minte ca e vreo 3.8 mil . zomm505II este o pedala extrem de limitata .

daca mai pui vreo 700.000 poti sa iti iei behringer xvamp care bate la fund urat de tot zoom505II . Poti sa citesti un mic review aici : http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=143

 

Aparatul are garantie un an si il poti gasi la senia ( la muzica cum intri la parter in stanga - unul dintre cele doua standuri de la parter care vand chitare - in stanga senia , in dreapta proguitar).

 

Totusi daca te razgandesti si renunti la cerinta cu garantia uite aici pe cineva care vinde ceva similar la un pret mai bun decat zapada : http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=249

 

 

mult succes.

Link to comment
Share on other sites

alex, vand eu frate un zoom (dupe cum a spus spus si Cosu). eu iti garantez ca nu are absolut nimic ala al meu, si il dau ca vreau sa-mi iau altceva. tot de la zapada l-am luat si eu, fara garantie. ma rog, daca esti interesat, il dau cu 3.300.000 (diferenta de 500.000), ma rog, mai costa si adaptoru ala 150.000 so, diferenta de (650.000). adica, eu dau pedal si adaptor in banii astia :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.