www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 89 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 89 - Votare Si Comentarii  

52 members have voted

  1. 1. Duel 89 - Votare Si Comentarii

    • Valentin23
      2
    • Nico
      4
    • AlinZ
      1
    • Acidburnwolf
      1
    • Jem555
      0
    • Wanderer
      0
    • Wolverine
      0
    • Canstantzin
      0
    • Ronniefrown
      1
    • Gica Gogu
      1
    • Gt Player
      0
    • Steve Stevens
      0
    • Guitar_GRL
      0
    • Karpi
      2
    • Illun
      15
    • Bolly
      11
    • Apnot
      1
    • Baumwolle
      1
    • Spyked88
      1
    • Malmsteen
      3
    • Marius_T
      3
    • Calimero
      4
    • Matei90
      0
    • Kreatorul
      0
    • Mihai90
      1
    • My_Sound
      0
    • Purple Pick
      0


Recommended Posts

Guest Wanderer

si eu tot ilun am votat...foarte frumos...frazat bine...tranzitia intre parti facuta misto...bravo...felicitari tuturor :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai90

hey, speram sa pot si eu vota conform regulilor de votare :) ... am inteles k trebuie sa primesc rangul de membru activ pt asta. Dar....

"Pentru a putea vota ai 2 variante:

1) Esti activ pe forum si esti automat promovat la statutul de "Active member" atunci cand atingi 25 de posturi.

2) Participi la duel si esti promovat de catre un administrator direct la statutul de "Active member" indiferent de numarul de posturi."

Cred k indeplinesc al 2-lea criteriu deci... cand pot si eu vota ? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Mihai90

desi in cazul in care nu mai e valabil punctul "2)" as putea sa ma apuc sa caut pe forum lucruri la care sa dau cate un comment :) k sa nu ma apuc sa dau posturi aiurea pe unde prind... care oricum vor fi sterse in cazul in care vor fi offtopic (desi sper k domnul Cosmin se va tine de promisiune si ne va promova, pe cei care am participat si avem totusi mai putin de 25 de posturi, la rangul de membru activ sa putem vota si noi :))

Link to comment
Share on other sites

votat cu un tip care, dar-ar Domnul, are ºanse sã ajungã "Naºul", fãrã sã fie câtuºi de puțin mafiot. Are, cel mult, legãturi doar cu tema (bine)organizatã. :) ºi "La mulți ani!", nico.

mai sunt de remarcat ºi alți participanți, în primul rând karpi, care a mers pe un drum ce am deschis cu ediții în urmã :) , apoi bolly, ilun, malmsteen si marius T.

felicitãri tuturor pentru participare si multã inspirație! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Rayvann

Mi-a placut Calimero, Canstantzin si Ronniefrown, ton curat, frumos, idei interesante; karpi, suna "rock" pana la capat, consistent, nu plictiseste. Placut mult si votat AlinZ in special pentru preocuparea pentru compozitie, frumos si variat, a reusit sa-mi intretina interesul pana la capat.

Link to comment
Share on other sites

Votat Bolly desi la un moment dat gasesc un lick oarecum patentat de Steve Vai :). Placut Ilun (frumoasa trecerea..), Karpi, My_Sound (acolo am gasit ceva teme) si Malmsteen pe alocuri, dar parca prea mult testosteron ptr genul asta de BT. Imi pare rau sa spun dar pe duelul asta sesizez o lipsa cam mare de idei chiar si de la oameni care obisnuiau sa ma surprinda placut; astfel ca cea mai potrivita tema/motiv pusa pe BT mi sa parut a fi cea a lui ilun (high hopes). Am gasit si lucruri bune, ex. progrese din partea lui Guitar Grl sau Calimero.

Link to comment
Share on other sites

Votat Bolly desi la un moment dat gasesc un lick oarecum patentat de Steve Vai :) . Placut Ilun (frumoasa trecerea..), Karpi, My_Sound (acolo am gasit ceva teme) si Malmsteen pe alocuri, dar parca prea mult testosteron ptr genul asta de BT. Imi pare rau sa spun dar pe duelul asta sesizez o lipsa cam mare de idei chiar si de la oameni care obisnuiau sa ma surprinda placut; astfel ca cea mai potrivita tema/motiv pusa pe BT mi sa parut a fi cea a lui ilun (high hopes). Am gasit si lucruri bune, ex. progrese din partea lui Guitar Grl sau Calimero.

+1: exact si eu am acesi parere.

Frumos intro la bolly, gandit; ilun:foarte bine partea doi; karpy:floyd abuse si sunet un pic incarcat; calimero: bune cateva fraze; si multi alti, intradevar nu este acest duelu care a iesit mai bine, dar totusi se simte diferenta positiva de la duel la duel pentru multi dintre voi care acu nu stau se va numesc. Felicitari tuturor si tot inainte!!

Link to comment
Share on other sites

salve!

votat karpi..intr-adevar teme vestite pe un bt plictisitor :) mi-a placut cum le-ai imbinat.bravos!

sunt multe variante care mi-au placut...imi cer scuze daca uit sa mentionez pe cineva

in primul rand ilun..care a avut cea mai reusita varianta ca si compozitie si structura

malmsteen

calimero

apoi ar urma restul plutonului

felicitari tuturor participantilor!

@riffsjohn:fraza e din crush of love..a lu' satriani.o am in minte de vreo 3 ani..dupa ce am tras am stat si io sa ma gandesc de unde e :) ..am ascultat vreo 2 albume ca sa gasesc piesa.

 

 

se observa o crestere a activitatii la sectiunea duel..imbucurator :D

 

ura si la mai mare :)

Link to comment
Share on other sites

salve!

votat karpi..intr-adevar teme vestite pe un bt plictisitor :) mi-a placut cum le-ai imbinat.bravos!

sunt multe variante care mi-au placut...imi cer scuze daca uit sa mentionez pe cineva

in primul rand ilun..care a avut cea mai reusita varianta ca si compozitie si structura

malmsteen

calimero

apoi ar urma restul plutonului

felicitari tuturor participantilor!

@riffsjohn:fraza e din crush of love..a lu' satriani.o am in minte de vreo 3 ani..dupa ce am tras am stat si io sa ma gandesc de unde e :D ..am ascultat vreo 2 albume ca sa gasesc piesa.

 

 

se observa o crestere a activitatii la sectiunea duel..imbucurator :P

 

ura si la mai mare :)

 

Da asa e, am incurcat borcanele... :) my bad. Nu am vrut sa critic neaparat aspectul asta (si io mai copiez lick'uri preferate si altii..); mai degraba lipsa de idei.Oricum mi'a placut ca de'aia am si votat. :D

Link to comment
Share on other sites

Da asa e, am incurcat borcanele... :) my bad. Nu am vrut sa critic neaparat aspectul asta (si io mai copiez lick'uri preferate si altii..); mai degraba lipsa de idei.Oricum mi'a placut ca de'aia am si votat. :)

 

a pai nu o luasem drept un aspect negativ..stai linistit.oricum nu cred ca se supara cineva daca i se spune ca a furat de la vai sau satriani :D

lipsa de idei se vede clar..cel putin la mine..in afara de acel intro care e suta la suta de la mine..mai am fraza aia de satriani..si restul...e can-can :) ..de asta nici nu m-am intins pe tot bt-ul ca nu aveam ce sa mai ''spun''.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.