www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Meditatii - Guitar & Bass Discipline - Bucuresti


Guest Corraxe
 Share

Recommended Posts

Guest Corraxe

Contact :

Tel : 0731 511 742

E-mail : guitarbassdiscipline@gmail.com

Yahoo Messenger : guitarbassdiscipline

Web Blog : www.guitarbassdiscipline.blogspot.com

post-3267-1219465703_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Corraxe
Cam cat ne costa o sedinta pentru chitara electrica?

 

Merci pt intrebare si scuze ca raspund abia acum. Primele doua lectii sunt gratuite. Pretul pentru o singura sedinta se schimba in functie de nivel. Astfel: nivelul 1 costa 60 ron, nivelul 2 costa 70 ron, nivelul 3 costa 80 ron, nivelul 4 costa 90 ron, iar nivelul 5 costa 100 ron. Exista si posibilitatea de a face abonament, pentru a se economisi bani. Pentru detalii privind programul si impartirea nivelurilor, ma puteti contacta in privat.

 

Cu aceasta ocazie, va invit sa vizitati blog-ul meu

De aici puteti descarca lectii gratis.

 

Multumesc!

Link to comment
Share on other sites

Pretul pentru o singura sedinta se schimba in functie de nivel. Astfel: nivelul 1 costa 60 ron, nivelul 2 costa 70 ron, nivelul 3 costa 80 ron, nivelul 4 costa 90 ron, iar nivelul 5 costa 100 ron.

 

Numai bine ! Mi se pare foarte scump, chiar daca nivelul de predare o fi ridicat. Dar daca aveti destui musterii, nah, am zis degeaba :) Eu ma gandeam pentru piata romaneasca la niste preturi pe la jumatatea celor de mai sus :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest Corraxe
Merita fiecare banut. Poti sa inveti tehnica, feel si viteza la cele mai inalte nivele. Daca vrei sa ajungi sa te canti pe tine ti-l recomand pe Corrado din tot sufletul. UP pentru domn profesor :)

 

 

Mersi Mult de toata inima .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
"Centru de studiu cercetare si dezvoltare ..." oh come on !

Invatam sa cantam cu chitara, nu sa trimitem rachete in spatiu ...

tocmai de-aia ne-am apucat de chitara, sa nu mai invatam carte :)

Bafta la cercetari , oricum.

 

Frate ,ce te iei repede de el?Ai vazut u ce poate sa faca.Nu te lua dupa blog,ca nu poti pune tot pe el.

Nu aveti ce posta si urlati repede ca "Invatam sa cantam cu chitara, nu sa trimitem rachete in spatiu ...".

Daca nu sti,chiar multi au asa ceva,si au cam 5-6 profesori care sunt dispusi sa invete+ ca se mai fac si sedinte in grup.

 

Asta stiu eu.Nu stiu daca asa este si aici.Bafta oricum.

Link to comment
Share on other sites

"Centru de studiu cercetare si dezvoltare ..." oh come on !

Invatam sa cantam cu chitara, nu sa trimitem rachete in spatiu ...

tocmai de-aia ne-am apucat de chitara, sa nu mai invatam carte :)

Bafta la cercetari , oricum.

Pai bro, in loc sa comentezi faptul ca omul a pus la dispositie un blog gratuit cu lectii de chitara MOKA (ca de altfel alti colegi de al lui romeni), unic lucru care te a tras atentie este sloganul? ...'come on', niciunu zice ca trebuie sa i multumesti, macar uitate la bloguri respective, si nu in ultimu rand cercetari sunt facute de pasionati de obicei, Gambale a cercetat toata viata lui si a desvoltat un stil, si asa multi alti chitaristi....care daca ar fi avut mentalitatea ta acu noi eram la nivel elementar si nu aveam de unde sa invatam.

Dar ma rog fiecare cu gandul lui....numai bine!

 

ahhhhh, acu am vazut ca ai 6 postari in total. Clar pentru mine...

Edited by Musaro Adriano
Link to comment
Share on other sites

Pai bro, in loc sa comentezi faptul ca omul a pus la dispositie un blog gratuit cu lectii de chitara MOKA (ca de altfel alti colegi de al lui romeni), unic lucru care te a tras atentie este sloganul? ...'come on', niciunu zice ca trebuie sa i multumesti, macar uitate la bloguri respective, si nu in ultimu rand cercetari sunt facute de pasionati de obicei, Gambale a cercetat toata viata lui si a desvoltat un stil, si asa multi alti chitaristi....care daca ar fi avut mentalitatea ta acu noi eram la nivel elementar si nu aveam de unde sa invatam.

Dar ma rog fiecare cu gandul lui....numai bine!

 

ahhhhh, acu am vazut ca ai 6 postari in total. Clar pentru mine...

 

 

Nu stiu ce e atat de clar pentru tine, din cele 6 postari ale mele, oricum, propun sa ne oprim aici cu cearta, si sa lasam omu' sa-si vada de anuntul lui.

Scuzele mele.

Link to comment
Share on other sites

borsec, nu este nevoie de scuze si nu este nicio certa, am crezut ca esti unu dintre acele persoane (sau clona ,apropo de cele 6 postari) care arunca cu piatra asa sa se bage in seama cu interventi neconstructive si cu scopul dubios. Dar de la atitudine ta de la ultimu post imi do seama ca nu e asa. asa ca te aurez numai bine.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

ONE BIG UP pt nenea care ni-l aduce pe Guthrie Govan

U rock man :)

:)

 

:) it won't buge... :-<

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.