www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 89 - Backing Track Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Guest Mihai90

A durat ceva de cand am postat prima oara (mai exact la 3 zile dupa ce a inceput postarea :D) spunand k in curand voi adauga si eu versiunea mea. Sper k inca se mai poate posta avand in vedere k am vazut cu cateva posturi mai sus k inca nu a inceput votarea (cel putin nu am vazut sa fi inceput alt duel deocamdata :) ) Tonul cam lasa de dorit dupa parerea mea dar am un amarat de rocktron g100 cu un alimentator modificat de pe 110v pe 220v si asta imi cam da ceva batai de cap cand incerc sa imi fac un distors k imi da si zgomot de fundal si imi face si distorsurile cam greu de reglat. E primul meu duel la care particip... de altfel prima mea inregistrare si avand in vedere k am facut-o la ora 4:30 noaptea sper k ma veti scuza daca in unele portiuni nu a fost prea curat dar eram super obosit. Am postat pt k desi nu ma astept sa castig pt k sunt altii cu vechime aici si cu mai multa experienta, dar sunt curios pe ce loc o sa termin :P Bafta tuturor.

P.S.: In functie de parerile voastre poate voi posta o alta versiune (oricum daca am timp zilele astea de o alta inregistrare voi face alta)

P.P.S.: Pt. domnul Cosmin, rog daca se poate k in urmatorul duel BT-ul sa fie putin mai scurt sau daca nu sa aiba si ceva variatii k sincer nu mi-a prea venit inspiratia pe 3 acorduri ce se repeta la nesfarsit :)

In rest toate bune si :)

mihai90_duel_89.mp3

Edited by Mihai90
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.