www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum Arata Chitara Visurilor Voastre?


Guest BigMac
 Share

Recommended Posts

Guest ain't-affraid-to-die
:))10x....mie imi place forma de tele:X...si stratocasteru ala l-am facut agresiv pt o prietena...promit sa revin cu ceva nou curand
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Ti-ai pus reghinu' pe stativ si-l admiri? sau zici de momentele cand vi pe la mine? :lolsign: :lolsign: :lolsign:

 

Pai acuma te dai mare ca ti-ai luat si tu in sfarsit Ibanez (ce-i drept vechi si rablagit, lasat de altu' dar totusi Ibanez) :lol:

Si cu reghinu' nu te inteleg, probabil e un arhaism care inseamna "regele" (prin deductie logica de la tiganescul "reghina" - "regina").

Multumesc pentru compliment, uite eu nu m-am gandit niciodata sa folosesc pentru chitarile mele apelativul "regele", am considerat ca Fender si Ibanez suna suficient de impunator. O sa-ti si dau un plus pentru admiratia pe care o ai pentru chitarile mele ;)

Link to comment
Share on other sites

+10 la puterea 1239409324503495703473405. lol.

 

Exista ceva mai frumos decit un Les Paul Custom negru? Nu-mi dati quote si-mi spuneti ca da, ca ne suparam! Rau de tot! :lol:

DA!!! :lol: -> Un Les Paul Custom negru cu binding rosu inchis si cu hardware-ul, capacele dozelor si cheile negre, fara inlay-uri cu freatboard-ul din ebony, daca tot ii custom :)

Edited by teckus
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.