www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fan Club South Park


Demos
 Share

Recommended Posts

Salutare ! Fiind un pasionat al episoadelor south park m-am gandit sa impartasim impreuna idei si pareri despre personaje si despre episoade ! :)

Orice episod nou il gasiti aici , alaturi de toate sezoanele :)

Deci...ce parere aveti despre personaje si despre seriale ?

 

Incep eu :)

Unul din seriale , care este pe tema chitarilor este acesta

Link to comment
Share on other sites

Mi se par exagerate ultimele sezoane. Deja se vede ca au ramas fara idei si forteaza. Ar trebui sa va uitati la simpsons sau futurama. Au un umor mai rafinat, plus ca este impresionant cum o serie de 19 sezoane are aproape mereu idei proaspete(e vorba de simpsons).

In principiu south park mi-au placut pana pe la sezonul 8-9. Family guy nu imi plac deloc.

Link to comment
Share on other sites

The Simpsons movie are multe referinte la episoade. Daca nu ai vazut seria nu ai cum sa prinzi anumite gag-uri. La fel si cu Futurama(care este genial).

BTW: episodul ala se numeste make love NOT warcraft, nu to warcraft. Am vazut aproape toate episoadele southpark, dar chiar cred ca depasesc limita bunului simt la un moment dat.

Link to comment
Share on other sites

mie cel mai mult mi-a placut ala cu Scott Tenorman must Die ... Cand il face Cartman pe ala sa-si manance parintii si ii aduce pe RadioHead sa cante ....

Nici mie nu-mi plac nici Simpsons si nici Family Guy

 

Dar ... ia cautati voi .. DethLok ( sau Metalocalypse )

E un serial animat genial cu o trupa de death ( zic ei ). E super panarama , iar trupa suna de mori ( au tot felu de invitati , Hetfield , King Diamond etc ) !!

Link to comment
Share on other sites

Guest Xardas

Eu am vazut si Sout Park si Simpsons si Family Guy si mi-au placut toate 3 ; fiecare serial are carisma lui.

Un filmulet cu cei care scriu episoadele din Sout Park :

src="
type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>">
src="
type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="344"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350">
Link to comment
Share on other sites

sunt mare mare fan south park, family guy, futurama si simpsons:)cred ca am vazut fiecare episod din fiecare desen de cel putzin 3-4 ori:))

 

din south park cel mai mult mi-a placut episodul "how to eat with your butt"

 

din family guy , super bestial...daca ati apucat sa-l vedetzi...este ultimul episod din sezonul 6:)episodul 12...ai zice "long john peter":) e o faza tare cu broasca.am ras de mi-au pocnit degetele:)

 

futurama iarashi sunt super meseriashi:)deshi animatzia seamna cu simpsons(cred ca au acelashi producator...nush)

 

de simpsons nu mai zic:)aici nu am apucat inca sa vad toate episoadele(sunt multe a dracului..)

 

Deci recomand SP- how to eat with your butt si Family guy- 612 Long john peter

 

noroace

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.