www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[servicii] Inchiriez Sala De Repetitii In Bucuresti


Mircea182
 Share

Recommended Posts

Salutare !

 

 

 

Am deschis o sala noua de repetitii in zona Tineretului - mijloace de transport in comun : autobuzul 116 . 313 sau metroul pana la statia Tinererului.( si o plimbare de 5- 10 minute )

 

Sala este dotata cu urmatoarele :

 

amplif bass :Fender Rumble 100

 

amplificator chitara Fender212R

 

Mixer Roland cu 12 canale + 2 boxe x250W - pentru voci, chitara sau clapa

 

Tobe Yamaha echipate cu Sabian B8 cymbal set

 

In sala se mai pot gasi stative, microfoane si o canapea

In sala exista si un dulap cu 5 compartimente destul de incapator sa va puteti lasa chitarile sau ce mai doriti la sala (dulapul se inchide cu lacat si fiecare trupa are o cheie de la compartimentul sau )

 

Programul este NON -STOP (sala pazita permanent) si in principiu as vrea sa inchiriez sala trupelor care vor sa repete lunar, dar sala este disponibila si pentru repetat la ora daca este libera in momentul in care vreti sa faceti rezervarea ( 15 RON ora in timpul saptamanii si 20 RON in weekend )

 

Pretul pentru repetat lunar depinde in functie de numarul de zile alese pe saptamana si de ora la care doriti sa fixati repetitia.

 

Pentru orice detaliu legat de sala, ore de repetitii, un pret mai exact ma puteti gasii la 0723764147 sau la kulpunk@yahoo.com - Mircea.V-as ruga sa nu imi trimiti private messages pentru ca sunt cam ocupat la servici si nu stiu in ce masura o sa apuc sa le citesc. Ofer si cer seriozitate !

 

O sa revin cu niste poze saptamana asta, momentan astept pe cineva sa imi deseneze dulapul de mai sus:)

 

www.vreausala.wordpress.com

Edited by Cosu
Link to comment
Share on other sites

pretul pe luna cat este? sa zicem ca vom avea repetitii de 2 ori pe saptamana seara...in timpul saptamanii.

 

 

Depinde intre ce ore vreti sa repetati...daca vreti sa repetati intre 16:00 si 22:00 pretul ar fi 300 RON /luna , daca vreti dupa ora 22:00 pretul este 200 RON/luna

 

Repetitia are 3 ore, cred ca am uitat sa precizez :)..

 

daca vrei sa stii mai multe da-mi un add pe mess.. bafta

Link to comment
Share on other sites

Guest knightwolf256

Nu am prea multe de intrebat , dar cate amp-uri de chitara aveti ?? si daca tobele au cinei proprii , asta-i tot . si poate puneti si voi niste poze , va rog . Multumesc anticipat .

Link to comment
Share on other sites

Salutare..momentan doar un Fender212R , pentru trupele cu doua chitari folosim un monitor activ Phonic pana imi vine celalalt amplificator de chitara din Germania (ar trebuii sa ajunga saptamana asta )

tobele au cinele Sabian si promit ca fac saptamana asta niste poze :)

Edited by Mircea182
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.