www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 88 - Backingtrack Si Inscrieri


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest adi24

 

 

asta e duelul 53.. doar ca alta varianta a bt-ului

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu se mai baga nimeni? What the hell, e unul dn cele mai abordabile bt-uri ever.

da :) , bt este abordabile dar este piesa originala care este prea tare, sa canti pe o piesa a lui gilmour este foarte greu, cred ca versiune originala nu putea sa fie cantata mai bine...

Link to comment
Share on other sites

Guest Monyo

Duelul 53 2006, primul meu duel :)

As recomanda tuturor sa incearca sa scape de feel-ul original de data asta ... tocmai din cauza ca nu poate fi "uber"-at originalul.

Bafta tututror.

Link to comment
Share on other sites

Fara 2 corzi pe chitara, dejet cel mic rupt si fara unghie, cu placa cea veche ca cea noa scumpa sa rupt si nimic mai putin de.. o nevrosa cu dureri de cap cumplite si schizofrenie depresiva...totusi postez si eu prima...si unica varianta! :)

Glumesc Karpi, era asa pentru sa radem un pic ca trackul insine este destul de trist. Ciao

musaro_duel_88.mp3

Link to comment
Share on other sites

"Amendament 4: Se accepta spre postare orice interpretare la orice instrument (clapa, bas, vioara, voce, etc. Se vor adauga in chestionarul de vot doar piesele ce au fost interpretate cu CHITARA, BAS sau VIOARA."

 

Asta inseamna ca daca inregistrez clapa dar si chitara pot sa ma inscriu?

Link to comment
Share on other sites

ar trebui sa se bage art vandalay :) cu shine on you crazy ...ibanez :)

 

Nuuu , cu noul Strat !! sa-l auzim daca s-a obisnuit cu noua chitara ..

 

Fara 2 corzi pe chitara, dejet cel mic rupt si fara unghie, cu placa cea veche ca cea noa scumpa sa rupt si nimic mai putin de.. o nevrosa cu dureri de cap cumplite si schizofrenie depresiva...totusi postez si eu prima...si unica varianta! :)

Glumesc Karpi, era asa pentru sa radem un pic ca trackul insine este destul de trist. Ciao

 

hehe , mi-sa rupt coarda la a doua incercare , asta ce am postat a fost doar prima versiune de incercarea sa vad cum e BT-ul ,si m-am enervat si nu am mai pus alta coarda caci trebuie sa inadesc o coarda veche folosita la Floyd care nu are inelul la capat ..deci complicat.. .Pe celelalte chitare trebuie sa schimb corzile ca au ajuns toate false .Tot am cantat pe alta chitara .in loc sa schimb corzile ,pana am ajuns sa fie toate inutilizabile .Maine cumpar corzi , adica azi ..daca ajung la MCMUSIC .

Link to comment
Share on other sites

salut:) sincer, nu prea am legatura cu chestiile interesante pe care le faceti voi aici. sunt doar un incepator cu un reghin. am intrat ca sa zic ca am participat o data la duel. asa ca nu dati cu rosii :) :)

allynutz_duel_88.mp3

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.