www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tabulaturi GP la melodii romanesti


Adi
 Share

Recommended Posts

Guest Dave Murray

hello ppl..am facut si io un tab la umbra marelui urs:P, solou` acela de double`six l`am auzit intr`o versiune live si mi s`a parut ca suna super misto. inca nu e terminat...ptr ca mai vreau sa scot si electrica de pe fundal a versiunii de studio(hehe am de lucru:P).so, sugestii corecturi and stuff are welcomed

 

-Bai tabu asta l-ai facut tu ,l-ai improvizat,sau dupa ce varianta a melodiei l-ai facut,ca io cate melodii am gasit

"In umbra marelui urs" nici una nu are partea aia la chitara a lui Marius Batu.zi si mie daca l-ai inventat sau ce-ai facut

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 180
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-Bai tabu asta l-ai facut tu ,l-ai improvizat,sau dupa ce varianta a melodiei l-ai facut,ca io cate melodii am gasit

"In umbra marelui urs" nici una nu are partea aia la chitara a lui Marius Batu.zi si mie daca l-ai inventat sau ce-ai facut

am in comp un concert de`al lor "Phoenix - Piata Revolutiei, 1.07.2004" l-am luat de pe dcc. so..nu-ti place cum suna?ai eventuale sugestii:P?

Link to comment
Share on other sites

Guest Dave Murray

Melodia suna bine,tocmai asta ma mira,credeam ca ai inventat-o...:) nu seamana decat chitara lui covaci si de-aia.multumesc pt tab in orice caz.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Guest mandreim

De la pasarea colibri nu a facut nimeni nimic? :) stiu ca sunt pe tabulaturi.ro dar as aprecia mult un tab gp..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Wierdguy

Va rog mult, se poate sa puna cineva cargo- anarhia. Parte de solo ma intereseaza....ca se gaseste pe net cum se gaseste apa in desert. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Guest Nereus

hello la toata lumea.....daca are cineva tabulatura pt bass pentru gp .....Implant pentru refuz - in interior

ms mult and pls :)

Edited by Nereus
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 9 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.