www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 86 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 86 - Votare Si Comentarii  

40 members have voted

  1. 1. Duel 86 - Votare Si Comentarii

    • Karpi
      4
    • halford
      0
    • Sebi
      1
    • SKU
      1
    • Bl.o.X
      14
    • cris floyd
      4
    • AddRien
      10
    • obogz
      0
    • apnot
      0
    • ThinkBlue
      1
    • Metabog
      1
    • Einar
      2
    • sadus
      0
    • andrey
      0
    • GiFenRich(gibson.fender.R)
      1
    • uneven.pieces
      1


Recommended Posts

1. Metabog :D

2. Thinkblue :P

3. Crisfloyd & Bl.O.x :)

 

As fi votat thinkblue, partea clean este super dar partea de distors e dezamagitoare :D ...

Cris Floyd si Bl.o.x mi'au placut mult deasemenea.

Mi'au placut si Karpi, Addrien, Andrey, Apnot. :)

Votat Metabog (chiar dak si el da cateva rateuri pe la sfarsit ;) )

 

@Einar : what was that??? :)

Link to comment
Share on other sites

Guest nico

Adevarul e ca pe un asa bt era cam aiurea sa incerci sa canti cumva highly complicated technique etc ,altfel decat iti impune, adica mai lent, "mai la sentiment, asa" :)

Concluzia: b(i)lox(i) (blues) ia votu'.

 

 

PS pt cine nu stie, Biloxi Blues e o piesa de teatru faina cu Tudor Chirila.

Link to comment
Share on other sites

Einar, man, acordeaza-ti chitara :-)))). Am ascultat inregistrarea de cateva ori si m-a bufnit un ras dinala nenorocit de era sa ma mor innecat. You need to practice. Mai exerseaza benduri, game, etc!

 

Mie niciodata nu imi place ce pun la duelurile astea... intotdeauna imi iese ceva naspa fata de ce inregistrez de obicei. Probabil ca nu sunt un chitarist solo chiar atat de genial inca. Mersi de vot, insa. Poate la urmatorul o sa fac o chestie mai tare. Pe mine intotdeauna ma da pe spate blox si Karpi. Adica prima oara mi se pare ca am facut o chestie tare si pe urma cand aud ce au facut astia si imi vine sa ma las :).

Edited by Metabog
Link to comment
Share on other sites

mi-au placut sebi, addrien si blox

am votat sebi pentru ca nu-mi place sa votez ca toate lumea :)

 

@karpi n-am fost in stare sa ascult pana la sfarsit pentru ca tonul ala parca voia sa-mi distruga neuronii, probabil ora e de vina :) :)

 

@GiFenRich ti-a iesit ceva ciudat, totusi intr-un sens bun, mi s-a parut ca ti-ai facut un bt peste bt si ai cantat soloul pe btul tau.

 

@einar deacord cu ceilalti, sper sa nu ne-o iei in nume de rau

Link to comment
Share on other sites

Va multumesc tuturor pentru aprecieri, desi mi-ar fi prins bine niste critici :) ...

 

Frumos duel si interesant backing track...

Sper sa am timp pentru noul backing track pentru ca e mai rock..

 

Apropos sound-ul a fost realizat cu un GT-8 , daca doreste cineva patch-ul pot sa-l dau :)...

 

 

Thank you!!

Link to comment
Share on other sites

Guest apnot

@karpi, numai de la jumatate am inteles ce vrei sa "zici"! foarte fain! tonul e interesant si compozitia imi inspira originalitate. (locul II)

 

@blox, cel mai bine incadrat pe backtrack, ai dozat frumos; o culoare ce vine din intreaga improvizatie, si nu din iesiri care sa atraga atentia. ai votul meu

 

@cris_floyd, cred ca ti se potriveste username-ul. ai punctat mishto, desi uneori ai facut abuz de whammy bar.. :) (locul III)

 

@addrien, original! nu m-am plictisit sa ascult improvizatia ta!

 

@thinkblue, mi-a placut mai mult partea de clean, iar la intro armonicele alea erau putin trase de par sa zic asa :), dar in rest e misto

 

felicitari tuturor!

 

si ms de commenturi!

 

numa' bine! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.