www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 85 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 85 - Votare Si Comentarii  

40 members have voted

  1. 1. Duel 85 - Votare Si Comentarii

    • Karpi
      2
    • Calimero
      1
    • Blox
      4
    • art vandalay
      15
    • marduk
      1
    • canstantzin
      0
    • Malmsteen
      2
    • adi24
      0
    • Geliraden
      1
    • shakta
      0
    • cerber
      0
    • Twister
      2
    • @FloRin
      1
    • Seru
      3
    • Cristi_mihalcea
      0
    • Kreatorul
      0
    • DIonut
      0
    • Musaro Adriano
      1
    • purple pick
      0
    • bolly
      7


Recommended Posts

Guest Granata

Votat Malmsteen.

 

Peste putin timp o sa conteze si votul meu, deocamdata am prea putine posturi. Sorry Malmsteen.

Link to comment
Share on other sites

salut tuturor, am ascultat toate piese pana la urma, multe! :)

Preferatele mele sunt ART si BOLLY. In conditii normale as vota ART pentru feelingul cu care ne a obisnuit si sound de clasa :) , dar bolly chiar ma surprins pentru progresele sale si trebuie premiat, si fiind ca este prea departe pentru sa i trimit o fata, in schimb, o sa i trimit un vot de la ploiesti. :)

vreau sa felicit de altfel toti participanti pentru munca depusa, multe versiuni sunt chiar foarte reuscite. Felicitari si respect!

P.S. Scuse daca nu fac o recensie detaliata dar sunt foarte multe versiuni si timpul ma presaza. numai bine.

Link to comment
Share on other sites

editie bogata, atat cantitativ, cat si calitativ. nu pot comenta prea mult... un singur vot la indemana, merge la bolly :) , dar mi-au mai placut si altii. art vandalay :) , adriano, malmsteen sunt doar unii dintre ei. numai bine si spor la cantat in continuare!

Link to comment
Share on other sites

E interesant sa-i vezi pe unii cum se voteaza si se proslavesc reciproc. Editie dupa editie

P.S. Cosu, pe topic acest se poate comenta despre ce si despre cine votaza ' UNII'? Nu pentru ca eu nu mam permis niciodata sa comentez alegeri celorlarti, si cand clar se vedea ca sunt voturi de prietenie. Frate finics nu stiu de unde ai ajuns la conclusie ca poti sa iei confidenta asta cu mine facand sarcasm cu alegerile mele. Te zic eu cine aleg, chitaristi care imi plac, ai ceva impotriva? Eu nu mas permite sa comentez alegerea ta, pentru ca sunt o persoana educata ( De altfel ma si placut versiune lui b.l.ox, este dintre cele reusite de care pomeneam mai deasupra, dar ma rog). Nu in ultimu rand vad si simt incrancenare si invidie pentru un lucru care ar trebui sa fie distractie pentru toti (se castiga vreun milion de euro si nu stiu eu?). Asa ca cred (dar nu vreau sa ma do cu parere) ca dai prea multa importanza la chestie din astea si pierzi esenta cantatu cu chitara: Sa te simti bine. Te aurez numai bine si mult inainte.

Link to comment
Share on other sites

vot la art..frazare frumoasa cum ne-a obisnuit.daca nu ma insel e si prima piesa pe forum cu stratul:sa-l stapanesti sanatos..chitara aia suna de parca ar fi built for you :)

mentiuni pt adriano :mi-au placut pasajele de shred :) rock on..alte obs in privat :)

malmsteen :am gasit cateva fraze frumoase..nu mi-a placut intro deloc..insa de gustibus..

twister:ton mai cinstit nu cred ca exista!bravos

multumesc tuturor pt ascultare si critica.

finics:nu comenta ceva ce nu intelegi.

Edited by bolly
Link to comment
Share on other sites

Guest nico

Vot la domnu' doctor Art (pentru ca e doctor si pe chitara!), rubato excelent twister, supertare fraaate, verry nice bolly etc....mi-au mai placut si alte variante dar...

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze, am uitat sa dau o mentiune speciala pt. Twister, mi-a placut f. mult, o tehnica si o panatie deosebita, cu f. mare acuratete(imi aminteste de Vinnie Moore) si cu un ton care nu te ajuta la minciunele, un ton "cinstit". Singura critica-daca mi-e permis-ar fi aceea ca ar fi trebuit sa cante mai aerisit. :)

 

Twister=un chitarist de urmarit.

+1: DA! o versiune foarte reusita, tonu mie personal nu ma placut, prea uscat, dar cum ziice art ..foarte cinstit. felicitari!

Link to comment
Share on other sites

Imi cer scuze, am uitat sa dau o mentiune speciala pt. Twister, mi-a placut f. mult, o tehnica si o panatie deosebita, cu f. mare acuratete(imi aminteste de Vinnie Moore) si cu un ton care nu te ajuta la minciunele, un ton "cinstit". Singura critica-daca mi-e permis-ar fi aceea ca ar fi trebuit sa cante mai aerisit. :)

 

Twister=un chitarist de urmarit.

 

 

mersi. stiu, mai aerisit, dar cam moare nota cu tonu asta daca o tin prea mult, sustainu e cam 0. o sa apelez la un microfon mai bun si un boost ceva..

Edited by twister
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.