www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

5wsingle Ended


panda
 Share

Recommended Posts

[ ca sa poti vinde ceva pe piata trebuie sa stii macar ce anume se cere.apoi mai trebuie sa testezi gusturile clientilor.intervin chestii de ergonomie,constructie,design etc.preturile trebuie sa le stabilesc impreuna cu cei dela magazin.. nu am discutat inca de adaos comercial ,taxe rate de profit si alte amanunte de genul asta.bineinteles ca as dori sa le vand,dar trebuie procedat legal .mc.music nu este un magazin de consignatie,ci unul care vinde numai aparate noi,si mai ales tine foarte mult la legalitate.trebuie intocmite contacte,acte de garantie si mai stiu eu cate hartii.aceste este motivul pt. care nu pot comunica inca un pret.una este sa vand eu un aparat unui prieten,si alta sa intri intr-un magazin care se respecta si sa cumperi de acolo.tot ce va pot spune de acum este ca vor avea garantie 3 ani.va fi un colt in magazin cu un fel se "scara a magarului:" modelele vor fi urmatoarele-5W SE;10WSE;18W 2 CANALE PP;50W 2CANALE;COMBO 50W 2 CANALE;si 100W 4 CANALE & ECHOPLEX.scopul este testarea lor pe piata pt. a sti care anume modele se cauta mai mult.voi tine cont de parerile voastre si voi actiona in consecinta.voi incerca sa tratez chestiunea preturilor ca la niste aparate de serie si nu hand made.asta va modifica mult preturile in favoarea clientilor.sper ca am fost inteles.sant lucruri acum care nu mai depind in totalitate de mine.multumesc inca odata pt. intelegere.

Link to comment
Share on other sites

iata un 5w SE.ampul are un 12AX7 si un EL84.bun de repetitii si de un club mic.preluat din iesirea de slave out[adica de pe difuzor] se obtin sunete foarte interesante.saptamana viitoare veti gasi 6 modele de ampuri la magazinul muzica.NU SANT DE VANZARE!! puteti proba ca sa puteti sa va faceti o idee.

Vreau doar sa te felicit pentru initiativa , uite ca mai sunt si oameni care fac lucrurile cum trebuie facute!

Felicitari!! :) Si mult succes!!

Edited by s0rin
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.