www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dominance Live


panda
 Share

Recommended Posts

scuze se deschide cu bsplayer

se da clic de dreapta pe adresa,apoi se salveaza(la my documents),apoi clic de dreapta pe casuta de la"my documents",unde s-a salvat,apoi deschideti cu bs player sau windows media player.S-a cantat cu cablul direct in headul de 100w cu echoplex (cel postat de panda),fara nici un efect,doar un foot switch pt. schimbarea canalelor clean si crunch.S-a folosit o singura boxa(chiar daca pe film apar doua),Hughes & Kettner SC 412 A.Scuze pt.gherlele de rigoare :) . hope enjoy it!

Link to comment
Share on other sites

se da clic de dreapta pe adresa,apoi se salveaza(la my documents),apoi clic de dreapta pe casuta de la"my documents",unde s-a salvat,apoi deschideti cu bs player sau windows media player.S-a cantat cu cablul direct in headul de 100w cu echoplex (cel postat de panda),fara nici un efect,doar un foot switch pt. schimbarea canalelor clean si crunch.S-a folosit o singura boxa(chiar daca pe film apar doua),Hughes & Kettner SC 412 A.Scuze pt.gherlele de rigoare :) . hope enjoy it!

 

 

eu n-am gasit nicaieri My Documents :)

Link to comment
Share on other sites

mijto ... f f mijto. daca userul panda chiar ar face o demonstratie live cu seria lui de amplificatoare mi-ar placea sa fiu acolo sa le aud la propriu ...

 

si p.s. charvel'u e superb!! i'm a sucker for anything with a maple fretboard :)

in urmatoarele saptamani(nu se stie exact cand),va fi o astfel de prezentare la Preoteasa. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.