www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Metallica In Romania !


Guest Morrison
 Share

Recommended Posts

la ce inghesuiala o sa fie ma gandesc ca aia care si-au luat la tribune sunt extrem de norocosi.

pierd ceva din atmosfera de multime dar pot respira :)

 

btw. la fel am patit si eu cu 250 si 180.

 

acum nu mai e nimic. ramane de cautat la speculanti desi mi-e sila de.

Edited by gadjo
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest element

Pfff si eu am dat ca disperatul, intai ma uit la el "server not responding" zic "ba da-o dracu, acu' mi-a cazut reteaua, incerc pe alt calculator". Bag in router alt calculator, apre doar prima pagina, dau click pe metallica nimic, intru de pe tel pe wap...nimic. Ma duc la un vecin intr-un minut...nimic. Bineinteles, bag/scot cele de rigoare, mai incerc la mine si tot asa, vad ca mai sunt doar la 180 si 250. Eu mai mult de 100 de lei n-am bani sa sau, la bijnitari nu le fac profit nici sa mor (BTW pe okazii se vand bilete la de 2-3-4 ori pretul, mi-e sila de astia), god damn it, pacat dar...fucka-se. Macar am apucat judas si vad iron maiden...

Edited by element
Link to comment
Share on other sites

Guest element

probabil ca la cat de mare este cererea nu vor sa se mai complice cu riscul de a nu ridica cineva coletul...

Link to comment
Share on other sites

Guest denise

mnoh dati pace ,eu zic ca sa nu le facem jocul la bisnitari asa cum nu le faci nici cei de pe metalhead,ne adunam toti care nu avem bilete acolo in fata stadionului cand suntem mai multi si vedem pe unu cu bilete la bisnita i tragem o mama de bataie si luam biletele,asta e singura solutie parerea mea alfel zic ca o sa ramanem toti afara .Si tin sa spun in gura mare ca myticketul e de *** nu inteleg cum cineva o luat alea 1000 de bilete ca eu si inca 5 care se chinuiau sa intre pe site nu am putut 3 din cluj si 2 din buc si aia o dat 1000 de bilete:-o cum ?aici ceva e putred cu toata lumea cu care am vorbit nu ii merea deloc eu am reusit sa intru pentru cateva secunde si dupaia iar eroare :) ...sa va ieie mama dracului cu my ticketu vostru ,specula deaici o inceput inca de la organizatori! :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest element
denise, pe la un 1 a inceput sa mearga site-ul (greu, dar totusi a mers) deci cativa si-au luat bilete atunci, inclusiv eu (tocmai a venit, ce rapizi au fost).

 

Dar nu inteleg cand s-au dat cele de la Gazon A si B. In prima secunda cand s-a incarcat siteul Gazoanele erau deja sterse.

 

Exact! Eu am reusit sa intru de la 12 jumate (doar odata ca refresh sau altcevaa nu mai vroia) si scria cu rosu ca s-a dus stocul si ca vor fii puse in magazine de pe 11 iunie (o fii fost mesajul vechi)

 

 

@denise, este o problema in "plan", daca suntem de exemplu 7 si luam doar 3 bilete ce facem? O "dam" parte-n parte intre noi :) ?

 

Mai era o varianta de stat la coada la mall de dimineata ca sclavii si pe unde mai e diverta, dar plm eu cel putin am o demnitate in halul asta de disperat nu am ajuns...

Link to comment
Share on other sites

Guest nirvana1

Credeam ca organizatorii au ceva in cutia craniana ... se pare ca nu au. :)

 

Deja ma gandesc cum o sa respir eu la gazon A. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest nirvana1
Desi viata mea sexuala e destul de buna (ca sa nu ma credeti un frustrat), nu pot sa nu sesizez asemanarea copertii albumului cu un organ reproducator feminin... evident.. al unei tipe certate cu epilarea inghinala...

 

 

p.s. cat urasc cuvantul "inghinal"...

 

 

mda e interpretabil ...dar eu tot ca sicriu il vad :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.