www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Metallica In Romania !


Guest Morrison
 Share

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ia venit pana acuma la careva bilete cu plata ramburs?

 

Ca si la mine spune ca e trimisa comanda si cum pe card nu am avut nimic, am comandat ramburs si ma asteptam dupa atata timp sa-mi dea "comanda esuata".

 

Bafta!

Link to comment
Share on other sites

Inseamna ca se tin de cuvant astia.

 

Si eu tot pentru Gazon A, astept biletul, dar inca numa bucur pana nu il am in mana.

 

Yeeah baby!

Link to comment
Share on other sites

De mult timp imi doresc sa vina Metallica in Romania, pentru ca atunci cand au venit nu eram super fan si cam mic :)

 

Acum ca vin, pot sa spun sincer ca va fi nasol, si nu din cauza lor. Gazon A si Gazon B sold out in cat.. 2 saptamani sa zic maxim ?

 

Sa vedem

 

Iulie in Bucuresti + Gazonul A soldout + Gazonul B soldout + Romania, deci mai multe bilete decat locuri = OMOR

 

Sa vedeti voi ce canicula si ce omor va fi la concert...

Link to comment
Share on other sites

spuneti-mi va rog, cat de pe bune e controlul la un astfel de concert, in sensul ca, daca stiu bine, nu te lasa cu camera foto, asadar, ce se intampla daca ai "uitat" camera la tine. eu mi-am luat bilet la def leppard si whitesnake, la vip, si tare as vrea sa si inregistrez ceva....

apropo, imi poate spune cineva cam pe unde m-as putea caza pe langa romexpo fara sa nu dau faliment? :). si cum e traficul de la intrarea in bucuresti pana la locatia concertului WS/DL? :)

Link to comment
Share on other sites

spuneti-mi va rog, cat de pe bune e controlul la un astfel de concert, in sensul ca, daca stiu bine, nu te lasa cu camera foto, asadar, ce se intampla daca ai "uitat" camera la tine. eu mi-am luat bilet la def leppard si whitesnake, la vip, si tare as vrea sa si inregistrez ceva....

apropo, imi poate spune cineva cam pe unde m-as putea caza pe langa romexpo fara sa nu dau faliment? :). si cum e traficul de la intrarea in bucuresti pana la locatia concertului WS/DL? :)

 

s-au mai schimbat vremurile... din experientele anterioare - se poate intra cu camera, doar sa nu fie profi (nu veni cu slr-ul)... la ultimul metallica la care am fost n-au fost probleme, ce-i drept nu in romanica... la romexpo s-ar putea sa fie mai relaxata treaba...

 

erau cateva hosteluri prin buc, ceva pe la 10-15E, imi amintesc de unul "helga"; traficul e chiar naspa in nord, de la intrare pana la romexpo poti sa faci si mai mult de 1 ora...

post-28-1208850026_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

De mult timp imi doresc sa vina Metallica in Romania, pentru ca atunci cand au venit nu eram super fan si cam mic :)

 

Acum ca vin, pot sa spun sincer ca va fi nasol, si nu din cauza lor. Gazon A si Gazon B sold out in cat.. 2 saptamani sa zic maxim ?

 

Sa vedem

 

Iulie in Bucuresti + Gazonul A soldout + Gazonul B soldout + Romania, deci mai multe bilete decat locuri = OMOR

 

Sa vedeti voi ce canicula si ce omor va fi la concert...

 

De aia mi-am luat bilet la tribuna.Singura formatie la care ma duc in fata este Maiden, sunt singurii care merita :)

Link to comment
Share on other sites

s-au mai schimbat vremurile... din experientele anterioare - se poate intra cu camera, doar sa nu fie profi (nu veni cu slr-ul)... la ultimul metallica la care am fost n-au fost probleme, ce-i drept nu in romanica... la romexpo s-ar putea sa fie mai relaxata treaba...

 

erau cateva hosteluri prin buc, ceva pe la 10-15E, imi amintesc de unul "helga"; traficul e chiar naspa in nord, de la intrare pana la romexpo poti sa faci si mai mult de 1 ora...

 

mersi frumos :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Chiperion

Niste stoneri fara prea multa consistenta, daca ma-ntrebi pe mine. Ultimu' album, cel putin, mi-a troznit bine de tot falcile.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pana acum din setlistul concertelor fac parte piesele :

 

- Harvester Of Sorrow

- And Justice For All

- One

- Creeping Death

- For Whom the Bell Tolls

- Ride the Lightning

- Master of Puppets

- Devil's Dance

- Nothing Else Matters

- Sad But True

- Enter Sandman

- Seek and Destroy

 

In rest difera de la un concert la altul...

Din fericire nimic de pe St. Anger

Link to comment
Share on other sites

Guest denise

Mai fratilor eu nu vad unde or fost alea 13 minute la mine asa o fost:

23:57-nu puteam intra pe mytiket ca nu se incarca pagina am tot incercat cu refrashuri pina pe la min

00:03-atunci numa so deschis my tiket nu am reusit sa dau pe Metallica ca nu se incarca

00:05-am ajuns pe metallica si am vazut rublicile Gazon A,Gazon B am dat pe B apoi Accept,Am vazut ca scrie pozitia ,am mai dat o data acept,Mior aparut datele de livrare,le-am verificat=>accept mnoh fratilor >:D aicea so rupt filmu ,foarte frumos ,nu sa incarcat pagina am asteptat pina pe la 00:07 am dat refres si nu mai vroia sa intre nimic ,pe la 00:17 am reusit sa intru si scria ca si inainte sa fie bilete:)) am dat pe"comanda mea"si nu apare nici la validat,nici la anulat,nici la esuat:)) acolo scrie la intrebari frecvente ca daca intri pe un bilet is obligati sa til tina 45 de min si sa nu til dee din"mana"cand am vazut ce sa intinplat am dat sa sun la nr de tel de pe site ...abonatul vodafone nu poate fii contactat...:-"

ce ziceti acuma sincer?merita sau nu sa ma duc la O.P.C??? :'(si de cat timp asteptam biletele astea ,acuma ce fac?

RUSINE!Vreau capul la aia si pe fruntea lor sa scrie GAZON B! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.