www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Metallica In Romania !


Guest Morrison
 Share

Recommended Posts

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 3 weeks later...

sambata 5 aprilie se pun in vanzare biletele !!! pe myticket.ro !!!! intre 100 si 350 ron in functie de locul pe stadion !!! :)

Link to comment
Share on other sites

da asa e !!! chiar am ramas surprins sa vad topic in limba romana pe siteul lor !!! da.... foarte bine,.......eu ii astept !!! Hail :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman
E fain ca Metallica a postat anuntul pe site direct in limba romana. :)

 

 

 

 

 

Cititi si pe antena3.ro

 

:)

 

si europa FM :D

 

manowar amanat :)

Edited by Superman
Link to comment
Share on other sites

In poza e schema stadionului de la concertul Lenny Kravitz, tot cu 5 sectoare, deci ca la Metallica. Imi explica si mie cineva de ce sectorul C de la tribuna 1 (care e mai departe de scena) e mai scump decat sectorul C de la tribuna a doua ?

post-107-1207249367_thumb.jpg

Edited by varu' maftei
Link to comment
Share on other sites

Guest RipperC

Pseudo-formatia asta chiar tine sa strice toata atmosfera pe care o vor face trupele adevarate care ne viziteaza in aceasta vara. :)

Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca nu vor canta deodata cu 'trupele adevarate'. Adica vor canta separat, in alta zi. Asa ca n-or sa strice nimic. Am fost pe intelesul tau? Pot sa-ti si desenez poate intelegi totusi.

 

LE De ce oare e asa de greu pentru romani sa inteleaga ca fiecare e liber sa asculte ce vrea, fara sa ceara aprobare de la 'power useri sau ceva'?

Edited by Faust
Link to comment
Share on other sites

Sa stii ca nu vor canta deodata cu 'trupele adevarate'. Adica vor canta separat, in alta zi. Asa ca n-or sa strice nimic. Am fost pe intelesul tau? Pot sa-ti si desenez poate intelegi totusi.

 

LE De ce oare e asa de greu pentru romani sa inteleaga ca fiecare e liber sa asculte ce vrea, fara sa ceara aprobare de la 'power useri sau ceva'?

 

Haidi bai ca asta a glumit... Celalalt nu stiu...

:)

Link to comment
Share on other sites

la 12.30 cand m-am uitat eu nu era nimic. Banuiala mea e ca au fost oprite pentru membrii metclub (era un anunt ca cei din metclub vor avea 24 de ore in plus fata de "restul" pentru a putea cumpara bilete mai bune). Tot ce putem sa facem e sa speram ca azi la 12PM or sa apara si biletele de gazon A pentru muritori.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.