www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bacalaureat 2008


Guest Superman
 Share

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Superman

am jucat cam 2 sapt lineage pe un server privat apoi a inceput sa cada si de lene m-am lasat si de lineage

 

 

vreau scutire si pe sapt asta :))

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
maine-mi f*te-un 7 de ala pt plete de n-ati mai vazut de alea :)

 

Nu uita costumul...serios...eu m-am cam saturat de haine de stofa, ca noi aveam uniforma la liceu, dar inca doua saptamani rezist.

Cat despre par...daca vorbestu fluent si corect(si ai costum) nu vad de ce nu ti-ar da 10...am si eu doi colegi pletosi(eu m-am tuns in februarie...aveam parul mai lung decat ei akm...) dar nu cred ca vor avea probleme...totusi recomand prinzatoare de par sau macar cordeluta.

Bafta!

:)

Link to comment
Share on other sites

Nu uita costumul...serios...eu m-am cam saturat de haine de stofa, ca noi aveam uniforma la liceu, dar inca doua saptamani rezist.

Cat despre par...daca vorbestu fluent si corect(si ai costum) nu vad de ce nu ti-ar da 10...am si eu doi colegi pletosi(eu m-am tuns in februarie...aveam parul mai lung decat ei akm...) dar nu cred ca vor avea probleme...totusi recomand prinzatoare de par sau macar cordeluta.

Bafta!

:)

 

is marti la 4 juma :)

 

oricum, ma duc la costum frumos, si cu parul prins, lojik :)

Link to comment
Share on other sites

hehe am luat 10 cu felicitari si m-or si intrebat ce profesie urmez :) mi-o picat cu drepturile omului si m-am apucat cu libertatea de expresie...

 

dar in sacoul ala am crezut ca tampesc de cald si spre sfarsitul asteptarii dinainte de examinarea propriu-zisa credeam ca imi explodeaza capul

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.