www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mesa Boogie Sau H&k Triamp?


Khosmhyn
 Share

Recommended Posts

karpi, e nou, intelege-l si tu acum :)

 

e o comoditate la uni , nu ma refer la acest nou venit sau numai la el..

 

Eu fac surf pe "n" site -uri cu de toate , primul lucru este sa studiezi "harta" site-ului .

 

Si nici nu ma inscriu , doar citesc si ma documentez , trag concluzii si gasesc sute de linkuri relative la topic /tema.

 

Pe alte site-uri unde sunt si inscris nu prea se accepta topicuri noi deschise pe teme deja existente sau dicutate .

 

Acest lucru ajuta un "vizitator" sa se descurce intr-un forum si sa-si gaseasca raspunsuri .

 

Eu nu ma inscriu in unele forumuri doar daca altfel nu am acces la imagini sau sunet .Gasesc aproape intotdeauna material suficient daca citesc cu atentie .

 

Dar chiar , acum e i toi topicul cu "Messa Dual Rectifier extended story ...lol " ...scrie mare si tare si este la ordinea zilei .Cred ca daca era un pic atent si citea gasea explicatii , linkuri si putea sa si intrebe .

Link to comment
Share on other sites

scuze de deranj. eu am intrebat cu speranta ca unii de aici sun in masura sa imi spuna diferentele dintre cele 2 si probabil unele sfaturi. Nu ma intereseaza Dual rectifier & stuff. Ma intereseaza o parere pertinenta. Care considerati ca e mai fiabil, etc. Banuiesc ca de asta exista forumul acesta. Ca unii sa intrebe si altii, daca vor, sa raspunda sau nu. Daca toata lumea s-ar documenta si ar cauta pe "n" site-uri probabil acest forum nu si-ar mai avea rost.

Multumesc oricum.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.