www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Dominance Amplifier


panda
 Share

Recommended Posts

ma ofer sa vin cu studioul mobil si sa inregistram acest concert...desigur free of charge.

(cu conditia sa nu-l tii in orasul natal,in cladirea din spatele crucii lui Rozsa Sandor :) )

Link to comment
Share on other sites

midnait raider ...am impresia ca ma confunzi .....

 

 

esti deosebit de arogant, si nu cred ca ne cunoastem de niciunde ca sa vorbim asa ...noi doi ... eu am fost cat se poate de politicos in a-mi exprima un punct de vedere absolut pertinent ... acordajul e fals iar tonul de distors nu mi-a placut ...AM DREPTU SA EXPRIM ASTA??????? sau sa te intreb pe tine mai indata ? daca imi dai voie ? ( nu stii tu nimic despre mine ... nici daca am ascultat hendrix ... nici daca am stratocaster ... nici daca ma stiu au ba cu satriani ... asa ca te rog frumos, ironiile astea fa-le cu altii ....) Ceva ma face sa cred ca ai capabilitatea de a vorbi si fara mistouri si alte pusee de condescendenta fata de confratii tai mai prosti /vacari... care nu au ascultat hendrix .... "de suntem prosti pacatele noastre" ... asta era o replica din ION ... ( ma rog )

:)

 

Hey nu te lua de Midnight rider ca ala are de vanzare Gibson LesPaul Slash signature dar nu stie ca are doze Seymour Duncan ( Pentru el sa pui doze Seymour Duncan pe Gibson LesPaul este lowgrade :) )

Probabil si Malmsteen cand si-a pus scalloped neck la Strat si ia pus doze DiMarzio HS3 a facut lowgrade :)

:D))))

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Nu ma iau de nimeni dar, daca eu nu tratez cu sictir pe nimeni, nu imi place nici altcineva sa isi permita poante de genul asta :) Rares a inteles acest lucru si intre timp ne-am imprietenit ca sa zic asa... cu totii mai avem scapari. Deci nu ne purtam pica. :)

 

Cat despre discutia cu dozele...nu ma pricep asa bine....

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Nu ma iau de nimeni dar, daca eu nu tratez cu sictir pe nimeni, nu imi place nici altcineva sa isi permita poante de genul asta :) Rares a inteles acest lucru si intre timp ne-am imprietenit ca sa zic asa... cu totii mai avem scapari. Deci nu ne purtam pica. :)

 

Cat despre discutia cu dozele...nu ma pricep asa bine....

OK am inteles aspectul . Zi-mi te rog la topicul nou ce l-am deschis referitor la pedala de distors ce sa aleg ?

Ce parere ai de blackstar ht-dist. , sau zi-mi altele si mai meseriase daca sti

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.