www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Formatie De Heavy Din Bucuresti Cauta Tobar


niculae_tiberiu
 Share

Recommended Posts

Salut!

Suntem o trupa de heavy metal din Bucuresti (2 bucati chitara, 1 bucata voce si 1 bucata bass ) care cauta tobar; lucram la piese noi, influentele noastre fiind Metallica, Pantera, Manowar, Iron Maiden, Motorhead.

 

Experienta de scena nu este obligatorie, insa se cere in primul rand daruire, instrumentele fiind disponibile la sala.

 

Repetam la o sala in Drumul Taberei, programul urmand a fi stabilit de comun acord.

 

Asteptam doritori la niculae_tiberiu 'at' yahoo.com sau PM in acest topic. :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Guest metal_bastard
aici bassistu' .... nimeni nimeni la partea ritmica pe langa mine? :)

 

 

Salutare! suna interesanta treaba... as dori eu sa incerc, da n'am tobele mele... e ceva grav? pana acum am cantat chestii mai old school, m-am ferit de punkereli si alte balarii de genul

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

iar cautam baterist. Avem niste piese destul de agresive, nu e heavy metal in stilul DO RE MI sau LA LA LA LA MI MI MI MI. :)

si nu mai repetam la sala in drumul taberei, prin alte parti, ramane de discutat daca se ofera careva

 

so..., va asteptam

Edited by niculae_tiberiu
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
cu cata experienta? adica sa stie sa bata repede?...detalii ( si are ceva daca nu am tobe? )

 

experienta ta sau a noastra? :)

de batut repede, cam da, tempo de trash asa. Ce experienta ai? adik ce canti, ce asculti, ce ai vrea sa canti? :)

 

tobe sunt la sala, deci nu trebuie sa ai

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.