www.rgc.ro Web analytics

Jump to content
Cosu

Rezultatele Concursului RGC.ro, Prima Etapa - Votarea Pentru Premiul de Popularitate

Votati interpretarea preferata  

60 members have voted

1. 1. Concursul RGC - Premiul de Popularitate

• Badea Ioan-Andrei - Baumwolle
      11
    • Bojan Dan Andrei - Culboji
      1
    • Bucur Alexandru - Mr. Fritz
      0
    • Burloiu Grigore Alexandru - prowler
      2
    • Coman Adrian - comanel
      0
    • Despan Mihai - Burb
      6
    • Ionescu Mihai - blackjack
      0
    • Limbasan Marcel - Moriconne
      0
    • Mocanu Tudor - MarKK
      1
    • Murariu Iosif - ven0m
      0
    • Olariu Mircea -Mircea19
      0
    • Pancratov Cosmin -DragonFlame
      0
    • Dumitru Eugen Petre - evilpath
      1
    • Ferezan Andrei Mihnea - jacksonman
      6
    • Ionescu Andrei-Liviu - AdmiralAndrews
      1
    • Mihai Ioan Alexandru - Malmsteen
      16
    • Moisoiu Adrian Claudiu - Moisoiu
      3
    • Neacsu Alxandru Cantemir - lukeblue
      9
    • Obreja Vlad - Sheriff
      2
    • Ungureanu Andrei - amza
      1

Recommended Posts

Guest arosulescu

BRAVO DOMNILOR... cred ca deja trebuie sa ma apuc foarte serios de chitara :)

Mor de necaz ca nu pot si eu participa :)

mult succes

Guest dmc

Dmc, nu cred ca e foarte bine si frumos sa faci speculatii pe tema asta.Sunt convins ca juriul este suficient de pregatit pentru a decide castigatorul.

PS:Va multumesc inca o data pentru suportul moral. :)

mai baieti, voi tre sa va relaxati oleaca. astea nu sunt speculatii, e dreptul la opinie. e clar ca poate opiniile astea nu sunt tocmai incurajatoare pt unii, dar asta nu e lipsa de fair-play. eu zic ca toate comentariile astea chiar ar putea mobiliza pe unii sa traga mai tare pe ultima suta de metri. ca sa nu mai zic ca suntem pe un forum care traieste din threaduri care trebuie populate.

@baumwolle: bafta in continuare cu chitara, perseverenta da roade 100%, in mod sigur o sa auzim peste putin timp bucati chiar bune de la tine. pt vointa si motivatie HATS OFF! Si mai relaxeaza-te oleaca. Tie nu iti spune nimeni "Nu-ti da cu parerea tu, ca esti incepator si n-ai cum sa apreciezi corect ceva ce te depaseste". Libera exprimare e un element vital al fair-play-ului, if you know what i mean. Evindent, orice exagerare a unui asemenea element pune in pericol sistemul-cadru, da aici nu e cazul. Oricum juriul decide, noi ne dam cu parerea ca ne place si noua se ne afisam gusturile si impresiile - asa subiective cum or fi - si viata merge inainte. Hai spor la cantat!

@Moisoiu: Bafta in finala! Si relaxeaza-te mult de tot! :)

Guest Tyrael

Sunt alaturi de viitorul meu coleg de trupa, Baumwolle.Rock on, dude!Your song rulez! You have my vote.Hell yeah! :)

Guest ven0m

shi acu sa ma bag shi io in seama :)). primu meu post pa forumu asta...mijto concurs too bad ca nam intrat in finala...deh da' asta e...dak nu invetzi sa shi pierzi...ma rog sa bag shi io my 2 cents cu privire la melodii: Lukeblue = geniu, Malmsteen = friggin fast sonufa freak, Jaxon shi moisoiu miau placut shi ei shi cam atat. sry restu :)). btw care nul voteaza pe Baumwolle...MOA va sparg :). bft in contiunare ajtia din finala....grrr tre neaparat sa ma apuc de electrica...musai musai musai musai musai musai musai musai...ups ma vede lumea

ca sa vezi...nu era primu topic...hmmm

am si yo o curiozitate...mai degraba catre cei din juriu, si anume daca stiau de melodia cu care am intrat in concurs...sau d formatie...stiti ce vreau sa insinuez...daca nu ziceam de cine e compusa, mai aveam probleme? :) ...in afara d alea morale, interioare etc...sau dc aveam un negativ la ea...it's a mean question da trebuia sa intreb...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.