www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Meditatii Teori,armonie&compozitie


Guest NightFly
 Share

Recommended Posts

Guest NightFly

Salut , sunt Stefan vocalul NightFly si dau meditatii de terorie, armonie si compozitie.

Pentru cei interesati dati add pe mozart_19_81@yahoo.com sau ma gasisti la 0742. 673. 063 sau 345.17.90.

De asemenea, offtopic:

 

:) Vreau sa va anunt ca s-a creat un radio online special pentru voi(moderat de mine) cu tot ce se poate in materie de rock (sunt deschis la noi piese si trupe, daca nu le am deja).

Accesati http://194.88.195.64:8128/Space.m3u se vadeschide automat cu winamp. Daca nu merge dati la Winamp Open URL http://194.88.195.64:8128/Space.m3u

ROCK ON ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Salut , sunt Stefan vocalul NightFly si dau meditatii de terorie, armonie si compozitie.

Pentru cei interesati dati add pe mozart_19_81@yahoo.com sau ma gasisti la 0742. 673. 063 sau 345.17.90.

De asemenea, offtopic:

 

:) Vreau sa va anunt ca s-a creat un radio online special pentru voi(moderat de mine) cu tot ce se poate in materie de rock (sunt deschis la noi piese si trupe, daca nu le am deja).

Accesati http://194.88.195.64:8128/Space.m3u se vadeschide automat cu winamp. Daca nu merge dati la Winamp Open URL http://194.88.195.64:8128/Space.m3u

ROCK ON ! :)

 

incearca sa folosesti un soft de radio care face streaming cu aac+ si traficul va fi mai mic... plus useri mai multi suportati fiind banda de upload mai lejera.

Link to comment
Share on other sites

Guest NightFly
Ontopic: LOL

 

"OFFTOPIC Daaap LOOL cand Ionutz a venit la mine sa ma intrebe de ce in COBORARE un mod sau gama este altfel decat in urcare...LOOOL Ionutz, gamele si modurile de la gregoriene incoace SE CONSTRUIESC IN URCARE! Asa-i ca ai uitat , cand ai pus problema in topicuul respectiv sa si spui cine te-a iluminat???In Antichitate se construiau invers deoarece era o chestie de interpretare...grecii spuneau ca spiritualitatea vine de la zei la om, iar in Crestinism s-a schimbat unghiul de vedere: omul trebuie sa se inalte catre Dumnezeu. OFFTOPIC So...care e partea cu LOL ca nu am inteles????"

Da jos din "galeria" ta muzicala piesele NightFly la care nu ai contribuit absolut deloc, ba chiar dupa plecarea ta nu ai stiut decat sa arunci cu noroi in colegii tai (in special in mine)

Link to comment
Share on other sites

Guest NightFly

Repet anuntul facut mai sus: dau meditatii de teorie, armonie& compozitie. De asemenea, daca sunteti in cautarea unui studiou , va pot ajuta . www.myspace.com/nightflyus toate piesele sunt inregistrate acolo. Nu e mult, dar pentru un demo e de ajuns. :)

Stefan- NightFly

 

0742. 673. 063

021/345.17.90

mozart_19_81@yahoo.com

trupanightfly@gmail.com

:)

Link to comment
Share on other sites

"Ma silesti sa fiu dur... eu care nu pot sa tai un pui"... pe vremea cand te intrebam lucrurile alea, credeam ca stii ce vorbesti, ulterior insa, am realizat ca nu esti decat un alt "care stie si el ceva"... (nu zic ca n-ai avut -probabil- dreptate in ce ai zis acolo, dar nu mai mult)... nu cred ca are sens sa intram acum in detalii... ar fi pacat daca ar afla toti de aici ca am avut certuri serioase la sala din pricina urekii tale care nu deosebea un minor de un major si vice-versa (exista matori :) )... asta daca tot ai vrut sa ma zganderi... Apoi, daca vei urmari acel topic, vei vedea ca s-a ajuns la o oarecare concluzie... iar daca vei urmari si mai cu interes evolutia discutiei, vei gasi si niste link-uri care probabil te vor lumina :)... Of doamne... de ce nu's unii destui pana nu's si fuduli... ?

Probabil ca partea cu LOL nu are sens sa o mai justific dupa ce am spus mai sus, nu? :)

In colegii mei nu am aruncat cu nimic... ba kiar mai mult... cu 2 dintre ei inca mai cant :1st:... In tine... nu am aruncat deasemenea cu nimic, doar am pus lumea in garda... sa stie si altii ce se poate intampla cand lui stefan ii pleaca instrumentistii :(

 

Referitor la piese... nu am cum sa le dau jos... roaga un admin sa o faca... nu am access in aceea zona a serverului... B)

 

Acum referitor la radio... ti-ar prinde bine un nume ;)... e aiurea sa incarci ip-uri in lista de winamp :(

Edited by LORD-C
Link to comment
Share on other sites

Guest NightFly
incearca sa folosesti un soft de radio care face streaming cu aac+ si traficul va fi mai mic... plus useri mai multi suportati fiind banda de upload mai lejera.

 

Multumesc, nu mai sunt probleme!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.