www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Bunaciunea Bunaciunilor :)


teckus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

http://www.youtube.com/watch?v=tDhV-xXDWsE

 

Si mai sunt clipuri cu ea cautati si voi :)

Recunosc, in ignoranta, mea n-am stiut de ea pana azi.

 

site oficial

 

 

p.s. doamne buna-i :( si nici nu canta rau :)

daca erai american intelegeam sa fii asa entuziasmat ca pentru ei asta e chiar buna. dar nu cred ca e cazul :)

Link to comment
Share on other sites

Ar trebui sa existe o sectiune speciala YOUTUBE. A devenit plictisitor si obositor sa gasesti pe forum topice noi deschise pentru o "bunatate" de chitarist sau mai stiu eu ce chitarist de dormitor a descoperit respectivul azi noapte pe net.

 

Pt. @Junk Yard(ii raspund la o afirmatie dintr-un alt topic care avea legatura cu topicul deschis de mine aici) - nu-i chiar "nu stiu eu ce chitarist de dormitor" ->

 

pt. cei carora nu le place -> no coment(degustibus)

pt. ceilalti -> bucura-ti-va :)

Link to comment
Share on other sites

Am spus "o "bunatate" de chitarist sau mai stiu eu ce chitarist de dormitor". :) Nu am comentat topicul tau ci trendul de topice youtube de pe forum. :)

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest costi iorga
90% de pe forumul nostru nici nu se poate apropia de de nivelul la care canta gagica .. nmu stiu daca 20 % poate sa cante ca ea macar 4 masuri.

 

+1

 

Din pacate invidia e mare-mare la unii!

Link to comment
Share on other sites

90% de pe forumul nostru nici nu se poate apropia de de nivelul la care canta gagica .. nmu stiu daca 20 % poate sa cante ca ea macar 4 masuri.

 

 

+1

 

Din pacate invidia e mare-mare la unii!

 

Foarte adevarat.

E mai usor sa spui ca e vai de ea, ce e asa interesant?....hai domnilor, ca le zice bine tipa, nu mai fiti masochisti si invidiosi. Si in plus are potential :)

Link to comment
Share on other sites

90% de pe forumul nostru nici nu se poate apropia de de nivelul la care canta gagica .. nmu stiu daca 20 % poate sa cante ca ea macar 4 masuri.

sa inteleg ca tu cunoshti 100% din chitaristii de pe forum???...sau faci afirmatii asa..sa te afli in treaba?...bine a zis cineva ca are chitara dezacordata...

 

Buna, ne-buna...a facut ea jam cu Santana...

 

ciudat cum paneaza

un cocalar autohton care a vazut clipul carlos santana feat everlast a zis : canta bine santana asta..pacat ca se tot baga chitaristu ala peste, ii strica melodia :)...

Link to comment
Share on other sites

un cocalar autohton care a vazut clipul carlos santana feat everlast a zis : canta bine santana asta..pacat ca se tot baga chitaristu ala peste, ii strica melodia :) ...

Daca tot veni vorba...

Un coleg de-al meu mai in varsta avea o vorba: "Imi place tare mult Santana, da' ma enerveaza mustaciosu' ala cu palarie care canta la chitara." :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Breezer

Daa...e foarte tare tipa si a cantat cu atatea nume mari si mai e si din noua generatie...mai rar. E un adevarat exemplu pt toate chitaristele newcomers... Eu am descoperit-o pe myspace.

Link to comment
Share on other sites

...

noah ca mi-am bagat ochiu in site-u' femeii...ba...ce aiurea arata sa-mi bag picioru...e si nashparlie..si canta prost..si i-ar sta mai bine daca s-ar apuca de dance sau techno..chestii d-astea...( e doar parerea mea..sa nu incepeti)

Mi si frica sa ma gandesc ce femei iti plac(asta daca iti plac femeile) :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.