www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Hathor


BCRich
 Share

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 2 months later...

Din motive care au tinut de situatia unuia dintre membrii. este reprogramat concertul din 19.12.2009 acum: 13.02.2010!

 

 

Concert Hathor in Bar Abyss Galati!

13.02.2010

Intrarea libera!

 

 

Tot atunci, se poate gasi, la vanzare albumul "ANCIENT"-digipack la pretul de 25lei/buc.

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Guest Black18
NE VEDEM LA ORA 20:00 IN ROCK BAR ABYSS!!!

AZI 13.02.2010!!!

 

sunt mandru ca s galatzean, bv baieti...pacat ca nu pot sa vin ...nu s in ro :) mi ar fi placut :) succes in continuare ...bv bv bv :)

Link to comment
Share on other sites

Well, daca se aranjeaza ceva, anuntati din timp pe topic :lol:Eu am un mare talent de a afla de concertele la care vreau sa merg la o zi dupa eveniment

 

:):):lol:

O sa facem tot posibilul sa se stie pe unde o sa ajungem.

Primul site pe care o sa postez cele mai noi informatii este www.myspace.com/hathorband si apoi pe forumuri.

Daca ai pagina pe myspace(e valabil pentru toti)cere "add", eu trimit buletine inainte de fiecare eveniment.

Multumesc tuturor, inca o data, pentru sustinere! :)

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Am revenit cu amanunte despre concertul din Iasi:

 

CLUB HAND

Metalsupport va prezinta in data de 28 Martie in Clubul Hand din Iasi ,Ora 21:00

 

Hathor (Galati – Death/Black Metal - http://www.myspace.com/hathorband )

Merkes (Tecuci - Death Metal)

 

Biletele se vor gasi la intrare la un pret de 10 ron.

 

http://extrememetalnight.wordpress.com/201...merkes-in-iasi/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Concertul de la Suceava 27.03.2010:

Un oras frumos (gropi am intalnit ca si in restul oraselor,numai ca aici am disctrus o roata cu totul :lol: )

Super locatie,sunet bun,public entuziasmat. Ne-am simtit excelent si multumesc organizatorilor pentru sansa de a canta pentru prima data in Suceava :lol:

 

Concertul de la Iasi 28.03.2010:

Oras deja cunoascut de noi din concertele anterioare si aici am ramas surprinsi de locatie ca e foarte tare,sunetul bun si perfect pentru spatiul respectiv.Publicul ne-a primit bine si ne-am bucurat sa le recantam(datorita solicitarilor) anumite piese nerepetate de ani de zile "Evil Forces"

http://www.youtube.com/watch?v=LNKNckGdoc0

-una dintre ele. Multumim organizatorului,publicului si in special lui Gelu(trupa GOD) care ne-a facut sunetul ;)

 

Am plecat dupa rockoteca de dupa concert pe la 2nopatea...am condus toata noaptea, pe strazile patriei noastre frumoase pline de gropi si transhee unde am reusit sa mia distrug o roata la masina in totalitate...chiar la intrare in Galati dinspre METRO (se munceste acolo semnalitat...dar ultimul snatz care traversa soseaua de 60cm latime si 20cm adancime au uitat sa il semnalizeze :) )

 

Acu sunt la munca si abia astept sa ajung acasa! :)

 

Multumim tuturor pentru sprijinul acordat si scuze ca am comentat mai mult gropile decat concertele...de la Suceava nu am poze,poate posteaza cineva ca sau facut,iar de la Iasi o sa postez eu cateva in zilele urmatoare :lol:

 

Scuzati greselile,dar am 24 de ore de cand nu am inchis un ochi si mai am 6 de stat la munca...asa patzesti daca ai trupa :)

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Schimbare de situatie...In prima zi a festului nu o sa mai cante Inopia si o sa cante Bolthard.

 

Tobarul trupei Hathor,Sebi, e foarte bolnav si nu o sa poata concerta pe 23.10.2010.Radu(pasare) o sa ne ajute sa putem canta,ca sa nu anulam recitalul.(speram sa avem timp sa facem piesele cu Radu,in 6 zile).

 

Ne vedem acolo!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Dupa o lunga absenta de pe scena, am facut incalzirea cu o bine meritata cantare in Brasov, alaturi de trupa GOD din Iasi,prieteni foarte buni noua,urmeaza Bucuresti.

8 decembrie 2012

 

 

In formula:

Marius-bass/voce

Ady-chitara

Georgiana-clape

Razvan-tobe

 

Pentru a putea fi tinut la curent cu concertele noastre,like pe pagina noastra de facebook:

http://www.facebook.com/HATHOR.RO

 

 

revin cu amanunte cat de curand posibil:locatie,ora,pret...etc

Edited by Fictum
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.