www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 80 - Votare Si Comentarii


cearny
 Share

Duel 80 - Votare Si Comentarii   

40 members have voted

  1. 1. Duel 80 - Votare Si Comentarii

    • Jeanov
      1
    • adi24
      5
    • Seru
      15
    • Malmsteen
      1
    • Adriano
      4
    • Calimero
      1
    • Chris27
      13


Recommended Posts

votat seru! mult mai misto intro-ul din a doua versiune! si foarte fain in rest! :)

dup-aia mi-a placut chris 27

Edited by adi24
Link to comment
Share on other sites

Guest Granata

Vot pt. chris 27.

Mi-a placut la Malmsteen senzatia ca si cum ar fi un duel intre 2 chitaristi  in ce

 de a doua parte a piesei.

Link to comment
Share on other sites

Mai toate prestatiile au fost reusite. L'am votat pe Chris27 avand dupa parerea mea un plus la creativitate dar si in fermitatea executiilor;sound'ul/tonul chitarii fiind (tot in opinia mea) cel mai reusit (BRAVO Cris!). Creativ/conceptual :) mi'a placut la fel de mult si Seru.

Link to comment
Share on other sites

Felicitari tuturor concurentilor.Mi-a placut sunetul de chitara a lui Jeanov,Mi-a placut introul lui Seru,Calimero cred ca a exagerat putin cu tema care a abordato prea mult in piesa, Adi24 a colorato dragutz Musaro Adriano cred ca s-a complicat putin ,Malmsteen cred ca a vrut sa cante tot asa de multe note ca si Malmsteen :) ce nu e rau pana la urma si sorry pt zgomotul de fond care se aude putin pe varianta mea.

Edited by chris_27
Link to comment
Share on other sites

Intradevar cele mai bune 2 piese, seru si cris.

Am votat cris, tehnica mai buna, vibrato frumos, intinderi ferme, chiar daca nu mereu pe timp, spre deosebire de seru se aud toate notele.

 

Hai ca de data asta nu am cantat asa multe note ca si Malmsteen, m-am resemnat cu nivelul Paul Gilbert.

Link to comment
Share on other sites

Salutare Seru. :) A fost mishto duelul asta fiind mai tot timpul la egalitate.

Dgeekoo propunea un baraj si probabil asa va ramane.Asta si datorita votului tau Seru.M>ai facut sa am mustrari de constiinta ca votul meu mi l>am acordat chiar la inceput :) ,asta probabil ca am participat prima oara.

Sper sa avem ocazia sa cantam odata impreuna si sa trantim niste beri. :) Multumesc si eu votantilor care ne>au tinut in suspans si ne>au creat insomnii :(

Edited by chris_27
Link to comment
Share on other sites

Salut Cristi, te-am votat pentru cã mi-a plãcut ce ºi cum ai cântat, în nici un caz nu am avut intenția de a te face sã ai mustrãri de conºtiințã... îmi pare rãu, poate era mai bine sã pãstrez votul anonim.

 

Cât despre o cântare împreunã, tare mi-e teamã cã o s-aparã colegul tãu... ºi atunci s-o cam închis la pitã :) ...

Dar sã trântim niºte beri ar merge cu proxima ocazie... :) abia aºtept, mulțumesc pentru invitație.

Numai bine,

Seru

Edited by Seru
Link to comment
Share on other sites

Nu ma intelege gresit.Ma simt onorat ca m>ai votat.Daca as mai avea ceva voturi le>ai primi toate din partea mea. :) Referitor la colegul meu rupe cu ghitara stim cu totii dar este si un tip modest si sunt sigur ca ar canta cu placere cu multi dintre forumisti.

Te salut si sper sa ne si vedem candva.Chris_27

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.