www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Integral


iulian
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

mdap... fain, ce pot sa spun? chiar fain! serios! fain de tot!... :)

 

eu am ascultat piesa in varianta initiala. daca nu ma insel inca mai am inregistrarea voastra de la repetitii, de acum vreo 2-3 ani. sunt diferente mari! sunt impresionat.

 

felicitari! vad ca esti perfectionist. si se vede rezultatul! ai lucrat la fiecare detaliu. astept cu nerabdare varianta finala (desi cam stiu cum ar trebui sa sune... insa cine stie ce surpriza ma mai izbeste? :) )

 

keep up the good work! :)

Link to comment
Share on other sites

SUPER PIESA :)

Imi place mult tonul de pian...ce folosesti?-asa iese din clapa sau e prelucrat in studio?

Asculti Dream Theatre? :)

Scuze daca ma bag dar ar suna mult mai interesant(nu mai bine,ca suna foarte bine,doar mai interesant) fara ultimul acord de pian...sa ramana undeva suspendata piesa.

 

P.S.Nu mi-o lua in nume de rau,piesa e de nota 10,si nici nu sunt eu in masura sa te sfatuiesc!Felicitari!

Edited by BCRich
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

merci de feedback :).. astept sa`mi faca mihai o vizita cu basul ca sa refacem totul calumea :( poate intre timp cumpar si io o alta chitara si un amp..

 

Deasemenea sper ca mihai sa vina la master in buc sa refacem trupa calumea B)

 

 

Pianul e facut in Reason (desenat nota cu nota) si mda... ai dreptate.. ar merge si fara ultima nota.. :)

 

Cat despre Dream Theater... i`m fuckin` obsessed. :))

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 4 weeks later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.