www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Un Mic Ajutor Va Rog!


Guest Dumi
 Share

Recommended Posts

Fratilor, topicul meu n-are legatura nici cu muzica nici cu chitari si nici cu muzicute sau acordeoane. Vreau sa dau la Academie la anul in vara, si momentan, am 1,73, am nevoie de 1,75. Precizez ca am aproape 18 ani, 1,73 cm, ai mei nu is foarte inalti dar am un bunic care a avut in jur de 1,85, 1,90. Se poate sa mai cresc vreo 5 cm si eu? Ca nah, toti vrem sa fim tall, dark and handsome :) va rog ajutati-ma cu vreo parere.

Link to comment
Share on other sites

La 18 ani ai toate sansele sa mai cresti inca cativa centimetri...sa mananci sanatos si sa faci mult spor (in special baschet, volei si inot)... :)

Link to comment
Share on other sites

Am precizat mai sus ca ii vorba de Academia De Politie, Facultatea de Politie.

In legatura cu pilele. Da, ar fi si pile, dar nu e chiar asa. E deja un stereotip ,,oh...vrei sa mergi la politie la bucuresti? ce cauti mah acolo, ca ii numa pe pile" Din 355, 355 au pile tari de tot? Inseamna ca ni-s o tara numa de oameni bazati.

Am auzit si eu faza cu scutirea aia. + 2 cm nu ar fi nici un bai. -2 ii mai nasol :)

Link to comment
Share on other sites

ce sa faci frate, daca a fost seceta pe la tine p`acolo...

 

ti-am zis sa intrii sa intrebi pe forum.softpedia.com

pt ca sunt de nu stiu cate ori mai mult useri acolo si poate mai cunoscatori...din toate paturile sociale, nu numai chitaristi.

da` tu...politai vrei, politai te faci. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.