www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Duel 76 - Votare Si Comentarii


Cosu
 Share

Duel 76 - Votare Si Comentarii  

27 members have voted

  1. 1. Duel 76 - Votare Si Comentarii

    • Andrey
      2
    • Adi24
      6
    • Luca Bogdan
      1
    • Zoli_TM
      2
    • Calimero
      16


Recommended Posts

il votez pe Calimero ..chiar a cantat fain..da stiu k m-am facut de ras :)) dar e primul duel..si BT-ul a fost greu pentru mine caci nu am cantat in viata mea pe ceva de genul..si nustiu dar nu se potriveste deloc ce am cantat BT-ul....aveti dreptate si multumesc pt sinceritate ... :respect:ups..i can't vote :)

Link to comment
Share on other sites

il votez pe Calimero ..chiar a cantat fain..da stiu k m-am facut de ras :)) dar e primul duel..si BT-ul a fost greu pentru mine caci nu am cantat in viata mea pe ceva de genul..si nustiu dar nu se potriveste deloc ce am cantat BT-ul....aveti dreptate si multumesc pt sinceritate ... :respect:ups..i can't vote :)

 

Nu te lasa , BT-ul a fost cam greu ptr un incepator , eu cant de o viata si poti sa auzi in versiunea mea cum astept dupa BT , caci este cantat "exetrem de liber " a trebuit sa invat toate schimbarile si tot nu am fost 100% cu BT-ul.

 

Sa intrebi alta data ce gama , ce pozitie ce masura ritmica etc .

 

Toata lumea a inceput cumva , un artist trebuie sa suporte si critica , ironica sau nu , reavoitoare sau nu .

Am postat undeva oe rgc.ro un BT simplu si usor ptr incepatori , o sa mai fac cateva tot super simplee ,inregistrati

peste si le postati pe rgc,ro ca sa le discutam .

Link to comment
Share on other sites

il votez pe Calimero ..chiar a cantat fain..da stiu k m-am facut de ras :) ) dar e primul duel..si BT-ul a fost greu pentru mine caci nu am cantat in viata mea pe ceva de genul..si nustiu dar nu se potriveste deloc ce am cantat BT-ul....aveti dreptate si multumesc pt sinceritate ... :respect:ups..i can't vote :)

Zoli...baga mare...eu cel putin te sustin

Link to comment
Share on other sites

greu al naibii negativul... eu am renuntat din start la a incerca ceva. :)

felicitari celor care si-au stors toate cele ca sa participe! :)

apoi, daca tot e prea departe ca sa ii ofer un consult ORL, macar sa il recompensez pe Zoli cu un vot! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.