www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

In alta ordine de idei de vreo cateva saptamani am activat functia ca initiatorul topicului sa il poate inchide. Treaba e valabila doar la mica publicitate.

 

Threadurile se pot închide în orice arie a forumului, nu numai la mica publicitate.

 

De asemenea, se poate încã rãspunde la locked topics, chiar dacã nu eºti inițiatorul lui.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Iar nu merg scurtaturile de baza precum ctrl+v, ctrl+c, inainte mergea cu click dreapta, acum nici macar asa...deci nu se pot copia linkuri din clipboard.

Alte probleme: Nu merg functiile din editorul text...niciuna. Si nici codurile aferente...problema asta e de circa 1 an si inca nu s-a corectat.

Edited by lefmir
Link to comment
Share on other sites

A fost inserat gresit codul pentru scriptul de la trafic pentru ca logo-ul lor a ajuns undeva pe sus?

Thanks! Fixed!

Salut . Site-ul mie imi merge cum trebuie nu am intalnit probleme ( pana acum ) . Singura observatie : mi s-ar parea mult mai util ca Recent Topics sa fie in susul paginii cum a fost ca si pana acum ( acum e chiar ultiima rubrica ) .

 

Thanks for keeping it up and running !

E o chestie de preferinta. O sa vad daca se poate face cumva ca ordinea sa fie customizabila per utilizator.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da , aici a facut asa prima data , ma gandeam ca nu e problema , dar de atunci asa merge .

 

http://forums.rgc.ro/topic/97074-carcasa-boss-ds-1-personalizata/

 

Depinde si de imagine , la unele se percepe destul de tare si e deranjant . Cred ca doar la imaginile de dimensiuni mai mari face asa , mai demult le aducea la dimensiune proportional automat .

Edited by TheZKD
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Am schimbat encodingul la utf8 si a iesit usor nefericit. Working on it.

 

 

LE: s-a rezolvat asta dar e posibil sa mai apara caratere ciudate pe ici pe colo. Daca apar va rog postati aici sa actionez impotriva lor :)

 

@blana: E posibil sa fi setat Disconnect prea agresiv.  Cookieurile nu ar trebui sa dispara/expire decat dupa multa vreme. O sa testez si eu si o sa vad care e treaba.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cosu, on 01 Oct 2014 - 5:39 PM, said:

Ce browser folosesti ? Ai vreo extensie dubioasa instalata?

 

Am instalat acum mozilla. De fiecare dată când închid browserul, mă deloghează. Nu se întâmplă pe chrome, nici pe explorer.

 

Încă o chestie, cu diacriticele. De fiecare dată când trimit un mesaj cuiva, ulterior constat că diacriticele lipsesc și sunt înlocuite cu ;'[]. Asta numai în primul mesaj, de la a doua replică se reglează automat.

Link to comment
Share on other sites

Am instalat acum mozilla. De fiecare dată când închid browserul, mă deloghează. Nu se întâmplă pe chrome, nici pe explorer.

 

 

eu am acasa mozilla si raman logat fara probleme. doar cand sterg cookies si restul istoricului ma delogheaza. poate ai setarea de stergere cookies si istoric la inchidere si de aici problema.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.