www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

Vad ca forumul o ia usor la vale, nu numai ca nu mai vin notificarile pe email de ceva vreme, dar in ultimul timp au inceput sa dispara si din mesajele private trimise sau primite? Sa fie asta inceputul sfrsitului (suntem in 2012, se pare ca toate merg prost anul asta)?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest remus28

Salut , am pus si eu primul meu anunt pe site si am o mica problema. Anuntul nu apare la search ,practic nu-l gasesc pe site si probabil ca nici posibilii clienti nu-l gasesc. Daca caut anuntul pe google il gaseste si ma trimite la pagina de rgc. Asta e linkul anuntului : http://forums.rgc.ro/topic/71909-vand-roland-gr-20-cablu-gk3-6m/ . Nu am facut eu ceva bine sau e problema cu site-ul ? Merci mult

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Nu se poate face ceva cu optimizarea link-urilor de pe Youtube ?

Adică, îmi place să mai intru sa văd "ce mai ascultăm" unii sau alţii dar, dacă am ghinionul să nimeresc o pagină plină cu linkuri de pe Youtube, m-apucă a doua venire a lui Christos până mi se încarcă pagina....

 

.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

In ce format ai uploadat poza, si la ce dimensiune?

 

does not matter, tiff, jpg, png, bmp, whatever sizes, same crap, nu mergeau

 

e bine macar ca merge acum, asa, total ,,deodata'' (poza era uploaded de acum 3 sapt btw... sau mai mult deci weird ca deodata a mers singura)

Edited by Razvan S.
Link to comment
Share on other sites

Nu se poate face ceva cu optimizarea link-urilor de pe Youtube ?

Adică, îmi place să mai intru sa văd "ce mai ascultăm" unii sau alţii dar, dacă am ghinionul să nimeresc o pagină plină cu linkuri de pe Youtube, m-apucă a doua venire a lui Christos până mi se încarcă pagina....

 

Deci, fratele meu, care te ocupi de forumu' ăsta, mai zic odată, că poate erai în concediu sau ceva, nu se poate face ceva cu linkurile de youtube, că deschid câte o pagină dintr-asta cu multe linkuri de youtube pe ea, cum e "Ce mai ascultăm" sau "Videoclipuri" şi m-apucă bâţâiala până mi se-ncarcă pagina, cu douăj' de clipuri pe ea... Ca să nu-ţi mai povestesc de zilele când tre' să opresc forţat compul când mă pune dracu' să apăs din greşeală pe un topic dintr-ăsta...

Când intru pe youtube mi se deschid toate, cu pictograme cu tot, în 5 secunde. Nu se poate face ceva ca sa nu se deschidă aşa de greu ? N-am nici o setare personală disponibilă ca să rezolv problema asta ?

.

Link to comment
Share on other sites

Razvan , cand uploadezi o poza acolo scrie sa fie mai mare de 200 de px..

 

Defapt trebuie sa fie mai mica de 200px :lol:

 

Eu daca imi uploadez o poza mai mare de 200px ( de preferat png ) mi se pune poza anterioara si nu mi se mai schimba

 

Cand uploadez o poza mai mica de 200 de px , ca si asta care o am la avatar mi se pune instantaneu si aia e... Incearca asa , sa o faci mai mica de 200px si vezi de merge..

 

 

@ramurel : Ori forumul rezolva problema , ori tu iti cumperi alt calculator/laptop ^_^ Sincer si eu am problema asta dar eu inca's tanar , am rabdare pana se deblocheaza :D

Link to comment
Share on other sites

 

@ramurel : Ori forumul rezolva problema , ori tu iti cumperi alt calculator/laptop ^_^ Sincer si eu am problema asta dar eu inca's tanar , am rabdare pana se deblocheaza :D

 

Cu acelaşi "rahat" de laptop intru şi pe contul de pe "The Gear Page" sau "My LesPaul" şi acolo sunt pictogramele mai mici pentru embed-urile de pe youtube şi durează iiiiiinfinit mai puţin timp sa intri pe topic cu linkuri de youtube decât aici pe RGC.ro.

 

De când mă sţiu, am dat ok la toate "Terms&conditions" pe unde m-am logat şi n-am comentat, dar am şi io o cerere de optimizare pentru un forum Made in Romania , apăi să meargă, ***ă-l dumnezo' să-l ***ă, că-mi vine să-mi bag picioarele în el când văd ca dau click şi mă ţine un ceas sa se încarce...

.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Am încercat să-mi completez profilul la secţiunea "Scule" dar nu apare nimic.

Care este limita de caractere? Am introdus 316.

Când completez mult mai puţin e ok.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.