www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

Vad des postari duble pe forum, chiar si in PM. Nu cred ca e din cauza ca apas de 2 ori, pentru ca pana acum nu am patit asta.

A mai observat cineva?

 

Da, pe margine vad cate 3 posturi la acelasi produs si dedesupt alte 2 la alt produs, cred ca e eroare de afisaj sau avem useri harnici care posteaza de mai multe ori pentru acelasi anunt (nu am verificat).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Codul BB cu playerul Soundcloud

 

nu mai funcţionează ?

 

Am făcut nişte teste în preview cu link-uri din www.soundcloud, publice, şi nu afişează player-ul.

 

http://snd.sc/sovUk2

LE : UIte, copiez şi modelul din lista cu BB-uri :

 

&g=bb"> &g=bb" type="application/x-shockwave-flash" width="100%"> http://soundcloud.com/matas/hobnotropic

Edited by ramurel
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Dubios. Serios, ca arata ca alt forum, putin imi pasa. Hai sa-l facem roz cu scris albastru, ca sa fim unici. Era totusi formatul clasic de forum. Deja imi zboara ochii pe forumul asta nou. Dar ma obisnuiesc eu.

Cel putin, faptul ca nu mai vad si ochii mei posturile noi de la mica publicitate mi se pare un mare minus momentan.

Edited by Gojira
Link to comment
Share on other sites

Comparatia cu alte ad hoc-uri de gen a fost pur si simplu fortuita. Dar numai in Romanica este totul inversat. Regula confirma exceptia. Noul look este clar dictat de interese pur "administratoresti". Pana si orbul va vedea asta. :)

Si din obisnuinta in obisnuita pana la "decrepitudinea" de sine dar nu de facto. Pt ca rgc va merge inainte. Dar ...butonati..butonati...e timpul vostru

Edited by leo987
Link to comment
Share on other sites

Orice schimbare, binevenită ! Long live !

 

Două aspecte :

- era undeva o opţiune să pot seta, să văd sau nu, semnăturile userilor din post-uri. N-o mai găsesc... Întâmplător, am vrut să schimb opţiunea zilele astea , am tot amânat şi n-o mai văd ( ceva "manage forum" din settings era înainte ).

 

- daca treci, de exemplu, la Gânduri răzleţe pe lângă postul http://forums.rgc.ro/topic/3937-ganduri-razlete/page__view__findpost__p__632282 începe sa cânte şi până pleci de pe pagina nu se-opreşte, cel puţin la mine...

 

.

Link to comment
Share on other sites

Comparatia cu alte ad hoc-uri de gen a fost pur si simplu fortuita. Dar numai in Romanica este totul inversat. Regula confirma exceptia. Noul look este clar dictat de interese pur "administratoresti". Pana si orbul va vedea asta. :)

Si din obisnuinta in obisnuita pana la "decrepitudinea" de sine dar nu de facto. Pt ca rgc va merge inainte. Dar ...butonati..butonati...e timpul vostru

 

Vivat teoria conspiratiei!

 

 

Orice schimbare, binevenitã ! Long live !

 

Douã aspecte :

- era undeva o opțiune sã pot seta, sã vãd sau nu, semnãturile userilor din post-uri. N-o mai gãsesc... Întâmplãtor, am vrut sã schimb opțiunea zilele astea , am tot amânat ºi n-o mai vãd ( ceva "manage forum" din settings era înainte ).

 

- daca treci, de exemplu, la Gânduri rãzlețe pe lângã postul http://forums.rgc.ro...post__p__632282 începe sa cânte ºi pânã pleci de pe pagina nu se-opreºte, cel puțin la mine...

 

.

 

1) http://forums.rgc.ro/index.php?app=core&module=usercp&tab=core&area=ignoredusers -> Bifeaza Ignore Signatures

 

2) E un flash embedded de un coleg de forum. Urat abuz.

 

Data trecuta cind s-a schimbat interfata am avut energie sa comentez si sa punctez ce era mai prost decit inainte. Acum sint fara cuvinte, pot doar sa spun ca e cel mai urit forum pe care l-am vazut in viata mea.

 

Daca nu ne zici care e buba n-avem ce sa rezolvam.

 

 

Cosmin

Link to comment
Share on other sites

Data trecuta cind s-a schimbat interfata am avut energie sa comentez si sa punctez ce era mai prost decit inainte. Acum sint fara cuvinte, pot doar sa spun ca e cel mai urit forum pe care l-am vazut in viata mea.

 

Subscriu. Arată din ce în ce mai rău.

Link to comment
Share on other sites

Guest ggedamed2

Nu faceti greseala sa schimbati tema din linkul de jos - nu va veti mai putea loga. Sunt convins ca sunt deja cativa utilizatori in situatia asta. Nu e prea profesional.

 

Pentru administratori poate ar fi interesant sa citeasca aici.

 

Asta e al treilea cont pe RGC, am inceput sa fac colectie.

Link to comment
Share on other sites

faza e ca e mai obositor si mai putin intuitiv siteul acum . parerea mea

nu-mi place modul cum poti vizualiza profilul unui membru , intri pe un membru si optiunile de: post, topic ,reputation sunt in stanga .

a si era mai bine sa fie mica publicitate in bara de sus

din nou , parerea mea e ca cel vechi asa cum era el era mult mai bun !

nu se poate revenii inapoi ?

Link to comment
Share on other sites

E careva care stie cu se mananca bet365? Era cel mai... aerisit site de pariuri. Pt un parior conteaza enorm sa gasesti doar la un click de mouse cota, evenimentul de pariat etc. Acum Tezeu sa fi si nici-o Ariadna a mouse-ului nu te mai ajuta. Se duce dracu' live-ul de pariat pana gasesti cota respectiva. Cam asa si aici (pastrand proportiile).

Link to comment
Share on other sites

Nu găsesc opţiunea de ştergere cont. Se poate activa? Please! :D Doar ştergere cont, fără posturi. Alea puteţi să le păstraţi dacă vă plac. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.