www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Probleme cu siteul


Cosu
 Share

Recommended Posts

Guest MrJackson
La fel ca @ciuci cu editarea anumitor campuri.

 

Plus ca mi'a disparut Avataru'. In profil e, doar cand citesc ceva nu imi mai apare (doar al meu :) )

 

Straniu, ca eu il vad (atat p-al meu cat si p-al tau)

Link to comment
Share on other sites

azi sunt pus pe fapte mari.

 

Alte chestii naspa:

 

1. Faptu ca "attached thumbnails" apar pe un fond negru in interioru postului (ma ia cu greata)

2. Faptu ca aceleasi thumbnails apar intr-un pop-up cand dau click pe ele (inainte apareau intr-o fereastra noua pe care firefoxu o transforma automat intr-un tab nou) si ca acel pop-up este mic al dracului si tre sa ii fac eu resize ;)

 

Problema s-a rezolvat si toate pozele atasate de deschid acum corect

 

am reusit sa ma pun male dar nu are nici un efect...adica tot nu imi arata male la posturi!!!

 

Male apare cand dai click pe profil , si da eu te vad ca male.

 

And Another thing, care e faza cu My Assistant ? (deschide 2 chestii ... :) )

 

Edit : Eh, o fi de la mine. Btw, nici pe al lui StratMan nu il vad ... :)

 

Post-edit : Nu mai avem QuickEdit ?

 

Te rog fa un screenshot sa vad si eu care e problema. Nu s-a mai plans nimeni pana acum de ceva asemanator

Edit exista si functioneaza foarte bine (vezi testul de mai sus al lui MrJackson)

 

Cand dau insert link si pun titlul linkului si apoi linkul respectiv si dau submit post imi apare linkul...atat...mare si cracanat...

...oi fi eu prost??

:):(B)

Cum zice si dialogul: Intai linkul apoi descrierea!

 

LINK TEST - GOOOOOOOGLE

Link to comment
Share on other sites

Clear cache ? S-au schimbat destul de multe fisiere java script si e posibil ca Firefoxul sa le acceseze inca pe cele vechi.

pe firefox: tools -> clear private data -> bifezi doar clear cache

sau ctrl+shift+del

 

...S-a rezolvat...insa cum se face ca de fiecare data cand dau un rating ramane ce rating am pus eu...si de ce pot vota de 100 de ori??? Nu prea inteleg ce-i cu ratingul asta...dehh...ma joc si eu...

:) :) :)

Nu poti vota de 1000 de ori! Poti sa modifici nota acordata :(

Link to comment
Share on other sites

cum fac sa nu mai trebuiasca de fiecare data cand deschid firefox sa log in?

inainte de update mergea...acum nu...ma streseaza procedura click log in si da si scrie acolo...

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
cum fac sa nu mai trebuiasca de fiecare data cand deschid firefox sa log in?

inainte de update mergea...acum nu...ma streseaza procedura click log in si da si scrie acolo...

 

D-ai si tu... remember me. sau keep me logged in. cum dracului s-o numi optiunea.

Link to comment
Share on other sites

malex s-a rezolvat

 

cred :)

 

posturile se lipesc daca ele se succed la mai putin de 5 minute unul de altul :)

 

Unele poze atasate nu imi merg cind dau click pe thumbnail. Problema e ca ba merg, ba nu merg. Toate merg daca dau right click si open link.

Thx

teoretic trebuia sa se rezolve. da-mi link exact

Link to comment
Share on other sites

Adriano este o masura de siguranta cum bine ai intuit. Asa ii tinem departe pe cei care s-au inregistrat doar la indemnul prietenilor dornici de voturi nemeritate.

Poti participa la duel si fara sa ai cele 25 de posturi dar nu poti vota. Sunt sigur ca vei trece peste acest mic "obstacol' foarte usor. Inca o data, bine ai venit! :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.