www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sectiune Pentru Trupe


Cosu
 Share

Recommended Posts

Am facut o sectiune noua pentru ca inregistrarile trupelor s-au inmultit si e pacat sa se rataceasca prin solouri si incercari individuale. Postati aici inregistrari cu trupa voastra, a cunoscutilor, prietenilor, etc (ATENTIE LA COPYRIGHT ca e de rau)

 

PS: sper ca le-am pescuit pe toate din sectiunea de inregistrari. Daca mi-a scapat ceva da-ti-mi un mesaj privat si vin cu scuzele si cu berea.

 

Later edit:

 

 

MP3 ONLY fara WMA sau altceva

44100Hz Only

Pastrati marimi decente (128kbps e arhsuficient pentru o piesa pusa pe web)

Link to comment
Share on other sites

ok, poti sterge dialogul nostru tehnic... si in locul lui trebuie anuntata chestia cu mp3-urile...acum am observat ca si pe myband, cand am postat (e acelasi player) mi-a luat doar mp3-urile ok. la myspace merg si wma-urile dar e un alt player...

 

p.s. am verificat. intr-adevar mp3-urile intra fara probleme in post-uri succesive... e ok

Edited by freelancer
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
Guest tonyplutonium

Doua cantece semnate DIFAMANT. Mai jos sunt linkurile, feedback-ul e apreciat. O zi faina tuturor.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Salut!

 

Canti din pura placere? N-ai inca un proiect sau cum imi place mie sa-i zic, o "familie" care sa te aduca in fata unui public? Esti CHITARIST, BASIST, BATERIST sau PIANIST la inceput de drum si vrei sa te auda mai mult decat peretii camerei tale? Esti "de treaba"? Esti loial? Hai sa ne strangem la o discutie! Sigur va iesi ceva bun. Eu am vocea, spatiul de repetitii, logistica, repertoriul, barul.

Genurile abordate sunt destul de variate: pop, pop-rock, dance, blues, jazz, country, reggae, rock&roll, disco, latino (romanesti si internationale). Am 26 de ani, cant de 10 ani, am terminat doua scoli de muzica una in Constanta, una in Bucuresti, sunt foarte ambitioasa, muncitoare si cel mai important, pozitiva! :) cineva trebuie sa tina moralul sus intotdeauna.

 

Hai sa fim cea mai tare trupa de coveruri din Constanta, pentru inceput :) Am nevoie de voi..daca si voi de cineva ca mine, astept raspunsuri, mesaje, intrebari si orice tipuri de reactii pe mailul meu: pace.project@rocketmail.com Un DEMO este binevenit!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 3 months later...
  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.