www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

PHASER (Resita)


Pomoja_Razvan
 Share

Recommended Posts

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

De acord cu voi dragii mei colegi de forum...Gosse' Pawa :)! Mersi mult si abia astept si alte posturi!

V-am auzit si eu pe la rockcafe si mi-a placut. Din pacate la whiteriver nu v-am prins. Zic din pacate ptr ca sonorizarea era mai buna. Oricum fateti o treaba buna si sa o continuati tot asa!

A... sa nu uit, tipa de la voce face si ea o traeba excelenta si va potriviti la fix. Keep on rockin'! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest dadius

1. E o placere sa aud o trupa din Resita. Suntem cativa pe forum care stim ce greu e sa faci ceva in orasul asta.

2. Piesa "Pierduti in Noapte" imi place cel mai mult. Genul abordat nu e chiar pe gustul meu dar per ansamblu imi place.

3. Bravo

 

PS: Din curiozitate.Unde ati inregistrat piesele?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 year later...

Cele 3 melodii, rearanjate si reinregistrate, mai multe puteti asculta aici: http://www.myspace.com/phaserband5

Voi reveni, in curand si cu alte melodii, sa le postez, din cele 9 inregistrate, pana acuma.

Astept pareriile voastre...Numai bine! :)

Phaser_1___Pierduti_in_noapte.mp3

Phaser_2___Fluturelu.mp3

Phaser_8___Ritm_vag.mp3

Link to comment
Share on other sites

Piesele noi sunt cele care au si cifrele 1, 2 si 8 (am uitat sa mentionez)! Am mai pus aici, si cateva poze cu noi, de prin concerte si de la un photo session :) . O sa revin deasemena si cu mai multe poze, in curand...

 

 

Iar videoclipul piesei "Pierduti in Noapte" se afla aici:

post-3362-1222977037_thumb.jpg

post-3362-1222977056_thumb.jpg

post-3362-1222977078_thumb.jpg

post-3362-1222977115_thumb.jpg

post-3362-1222977139_thumb.jpg

post-3362-1222977181_thumb.jpg

post-3362-1222977214_thumb.jpg

post-3362-1222977257_thumb.jpg

post-3362-1222977279_thumb.jpg

post-3362-1222977352_thumb.jpg

post-3362-1222977429_thumb.jpg

post-3362-1222977524_thumb.jpg

post-3362-1222977610_thumb.jpg

post-3362-1222977802_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bravo domnule! Si pentru clip (Rock Cafe) si pentru evolutia trupei. Sunt cu ochii pe voi :)

Vad ca au facut fain la Teatrul de Vara, ultima data cand am cantat acolo (cu Rising Shadow parca a fost, in 2006) era santier, o zi am stat sa curat sculele de praf si mizerie...

Link to comment
Share on other sites

O noua piesa, nepostata pana acuma. Sper sa va placa, are o tenta foarte funky, si un break mai ciudat pe la jumatate;)

P.S. - Multumim Toni, e de bine daca esti cu ochii pe noi! Au renovat acuma la Teatrul de Vara, noi avem acuma sala de repetitii acolo, fiindca e o noua directoare la Casa de Cultura a Studentiilor, si am incheiat un contract cu ei :)

Astept pareriile tale, cat si a altora, pe masura ce o sa mai uploadez piese...

Poate ne vedem cand mai ajungi prin Romania, pana atunci, numai bine, tie si tuturor! :)

Phaser_3___E_doar_un_salut.mp3

Link to comment
Share on other sites

Inca astept opiniile voastre...daca nu, nu prea mai vad ce rost are sa tin topicul deschis, daca nimeni nu vrea sa-si dea cu parerea despre niste melodii...Sper sa primesc totusi un feedback de la voi :) Inca astept...Numai bine tuturor

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.