www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cum ati dat peste RGC ?


Adi
 Share

  

558 members have voted

  1. 1. Cum ati dat peste RGC ?

    • Motor de cautare ( Google, Yahoo, etc )
      264
    • Alt site ( mentionati )
      34
    • Mi-a spus un prieten / cunoscut
      199
    • Am aflat de la un admin
      29
    • Alta cale ( mentionati )
      32


Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest p_aciulea

dracu mai stie cum am aflat de forumu asta, cred ca de pe lat site, dar dracu stie de pe care, in fine who cares ???? :)

 

Later edit: ai omis optiunea "Habar N-am" :), valabila in cazul meu

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

frate, cine avea fluturasi cu rgc la BMN 1, ca io nu am vazut nici un fluturash, sau poate la fel de bine ca nu am vazut datorita faptului ca aveam o concentratie ffff mare de alcool pe cm cub de corp uman??? :) :)

Edited by p_aciulea
Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

La BMN1 au existat flyeri. Era in jur de 1 Iulie 2005

 

 

stiu cand a fost BMN 1, din cate tin minte am si stat de vorba, Cosule, ce nu mai tin eu minte este sa fi fost fluturasi p-acolo, pt ca eram rupt de beat :)

Link to comment
Share on other sites

Din pura intamplare in timp ce umblam mascat intr-un calculator dintr-o retea ilegala dupa ceva piese mai de valoare (muzicala) m-am lovit nas in nas cu un tip care mi-a spus abia rasufland ceva ... nu am inteles decat ... revista ... revista ... revista ... rgc.ro ...

Strangea in brate o chitara si pe mantia lui scria Lord_Ciolan Ionut ... de atunci nu am mai auzit nimic de el ... daca il vedeti pe undeva sa-i spuneti ca-i multumesc din suflet ...

 

cu drag

Contesa Mariutza

Link to comment
Share on other sites

Uite asa am dat peste RGC:

Mergeam pe strada si ma agatza o fata (eu fiind beat). O duc la mine acasa (se ingrozeste dupa ce afla ca sunt fan Hannibal Lecter si ca am postere inramate pe pereti).Purtam o discutie cat se poate de normala si incepe sa ma **** la cap ca de ce nu-mi plac Ibanez-urile. A inceput sa caute pe net sa-mi demonstreze ca Ibanez sunt mai bune decat Jackson (eu i-am spus "take a break"), dar d-soara continua sa caute ... a da peste forumul vostru .. m-am inscris si eu si sunt membru activ si savurez minut cu minut si ma distrez la reactiile mele misogine cand sunt "high" :):):)

Ieri m-am intalnit cu ea pe strada si mi-am luat-o rau de tot ... caci a vazut ce am postat la "femei chitariste"

Deci: femeile au un rol important la descoperirea lucrurilor noi cum ar fi un forum denumit RGC :(

 

 

 

 

 

 

pure fictional!

Link to comment
Share on other sites

Eu eram p la concertu Megadeth cand i-am vaz p cativa ca fluturau o pancarta p care scria ceva d rgc.ro si am intrat din curiozitate, sa vad care e treaba cu site-ul. Eu zic ca ati avut o idee f buna, did a great job,am ramas uimita cand am vaz cat d tineri sunteti.

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

off-topic (relativ): a dat cineva cu masina peste RGC??? :) :)

 

on-topic (pe bune): nu ma luati in seama, ce se intampla aici este chiar o treaba buna. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest DarkMan2004

off-topic: sunt mai bune ibanezurile decat jacksonurile?? ...lol...am trait sa o aud si p-asta

on-topic: am fost si user computer-games...asa am aflat de RGC

Edited by DarkMan2004
Link to comment
Share on other sites

Eu eram p la concertu Megadeth cand i-am vaz p cativa ca fluturau o pancarta p care scria ceva d rgc.ro si am intrat din curiozitate, sa vad care e treaba cu site-ul. Eu zic ca ati avut o idee f buna, did a great job,am ramas uimita cand am vaz cat d tineri sunteti.

pancarta? :) parca era o foaie a4, si tin minte ca o scrisesem pentru cei de pe scena :)

Edited by Jules
Link to comment
Share on other sites

Guest seasidenights

eu beam o bere in viking si am auzit o gagica vorbind de el

nu mai jtiu cum o chema

off topic:daca vede gagica respectiva ce am scris sa dea un pm ca vreau sa o cunosc mai bine :)

Link to comment
Share on other sites

Guest p_aciulea

off topic:daca vede gagica respectiva ce am scris sa dea un pm ca vreau sa o cunosc mai bine :)

 

 

de ce nu i-ai zis atunci ca vrei s-o cunosti mai bine??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.