www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Amplificator hibrid Marshall AVT20x

Recommended Posts

Pret: 500
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutare colegi. Vreau sa vand un combo Marshall valvestate, model AVT20x, cu difuzor celestion, amplificatorul fiind made in england. Difuzorul este de 10 inch, are reverb pe arc, potentiometrii sunt in stare super buna. In general amplificatorul este intr-o stare de functionare perfecta si estetica buna spre foarte buna.

Are o singura modificare, initial spatele era inchis complet si suna destul de boxy pe anumite frecvente joase, asa ca am apelat la cineva sa decupeze jumatate din placa de pal si sa aiba astfel o aerisire de aproximativ 5 centimetri (se poate observa in fotografii). Iar pentru a arata si mai bine estetic, se poate pune folie de cant neagra, eu nu mi-am mai batut capul. 

Sunet specific marshall, mult peste cele solid state (marshall mg15, mg 30, etc.).

Il vand deoarece am achizitionat un marshall DSL si acesta nu isi mai are rostul. Pretul este fix, as prefera sa il vand personal in Alba Iulia, dar pot trimite si in tara cu fan curier, momentan e la vanzare si pe o platforma de vanzari si au transport gratuit, daca va intereseaza ma sunati si stabilim detaliile.

IMG_2491.jpeg

IMG_2492.jpeg

IMG_2493.jpeg

IMG_2494.jpeg

IMG_2495.jpeg

IMG_2496.jpeg

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.