www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intrebari si probleme cu duelul chitaristic


Susceptor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 228
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Intr-un moment de admiratie a datelor din profilul lui ilun :) am observat ca apar la dueluri castigate prea multe litere si cifre :) asa ca mi-a venit ideea sa va sugerez sa treceti doar numarul de dueluri castigate si nu exact numarul duelului castigat.

 

P.S.Sunt obosit si nu am de cine/ce sa ma leg...have mercy on my soul :)

Edited by Steven
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nu are absolut nici o relevanta cine voteaza cu cine. In afara de "pasiuni" intre membrii nu vad ce poate sa iasa dintr-o asemenea masura.

Votul e secret si cinstit. E treaba fiecaruia pe cine voteaza. Daca doreste poate sa spuna in public pe cine a votat, daca nu , nu.

Te intreci cu gluma si cu dictatura :)

Eu ti-am raspuns exact pe tonul propunerii tale. Fara nici un argument.

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Gata, l-am gasit. Imi era teama sa nu-l fi pierdut. Daca mai e timp, as vrea in duelul cu numarul 23, pentru ca cifra are insemnatate speciala pentru mine. Daca, nu whichever is fine.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sunt atatea topicuri despre acest duel...si eu sunt nou pe aici...si nu am inteles nimic. Poate ma lamureste cineva.Nu si se incarca nici o piesa din cele afisate la concursuri deci nu stiu nici despre ce e vorba in piese.

Se pune accent pe solouri cat mai multe,improvizatie,de ce se dueleaza, sa se vada care e cel mai bun?

Cine face alegerea celor care se dueleaza?

Cum se face inscrierea?

Cum se baga MP3 aici?

 

Chiar nu am inteles.

 

(si eu cu bagarea in seama...hihihi) :)

Edited by BCRich
Link to comment
Share on other sites

Bun venit pe forum, BCRich.

Duelul, e simplu: in fiecare saptamana(exceptie face saptamana curenta, pana duminica) se pune o piesa la bataie.

Asta ce inseamna? Adminii aleg un backtrack(piesa fara voce si chitara lead) pe care concurentii trebuie sa se dueleze. Adica? Orice membru al forumului e binevenit sa cante peste backtrack (un solo fie improvizat sau compus, cum doresti). Versiunea ta a piesei o uploadezi apoi in threadul respectiv iar la sfarsitul saptamanii ne dam cu parerea si votam care piesa e cea mai reusita :)

Ca exemplu te poti uita la celelalte editii si sa downloadezi unele piese - indicat ar fi cele castigatoare, care la gasesti in threadul Castigatori

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.