www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Galeria Mea


Guest Ender_Eugen
 Share

Recommended Posts

Guest Ender_Eugen

maine imi vin restul de mel ca le-am at la masterizat. asta e prima facuta si implicit prima pe care am pus mana.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

ma intreb ce s-ar intampla daca as participa la duelul de luna asta... ca tema (meodia, armoniile) e aceeasi :)

 

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

nu stiu ca o am de pe un vinil vechi. si pe vinil nu se mai distinge eticheta. oricum originala suna exact ca o chansoneta (asta si este). originala este cantata doar cu armonica si vioara.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

multumim. oricum mai e pana a apogeul muzical. ne chinuim si noi ca suntem la inceput:)

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

mersi mult. nu e grappeli si nici alt contemporan... e chiar foarte veche melodia asta. eu cred ca este o preluare char reusita. va multumim pt "laude":):)

 

 

incercam mai multe si cred ca vom reusi!!!

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Ender_Eugen

postez acuma o inregistrare facuta la sala de concerte a facultati Billkent din turcia. am fost plecat 2 zile cu profesorul meu de vioara Maestrul George Visan, ca a avut de sustinut un masterclass acolo si am fost invitat sa cant in gala de premiere a violonistilor participanti. se aude cam prost :) pt. ca s-a inregistrat cu un multitrack vechi (cred ca primul aparut), si pe deasupra tipul care se ocupa de "recording" nu stia cum se foloseste :) ... so... enjoy it how you can...

 

01.Intermezzo_J.S.Bach.MP3

02.La_Campanella_Paganini.MP3

03.Aria_pe_coarda_Sol_J.S.Bach.MP3

04.Rondo_Capriciosso_Camille_Saent_Saens.MP3

Edited by Ender_Eugen
Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen

si ma gandeam ca pentru un stil in spiritul rgc, ar fi frumos sa ne vedem cativa instrumentisti, sa punem la cale vreo 3-4 melodi (si nu numai), sa le postam aici ca lumea sa se bucure. este doar o idee dar mi-ar placea! doritorii sa se arate!!!!!!!!! :) :) :(B):)

Link to comment
Share on other sites

Guest hututui

foarte frumos!

foarte frumos, sper sa gasesti doritori sa duci la capat proiectul, chiar ar fi ceva deosebit.

multa bafta si mai asteptam piese de la tine.

Link to comment
Share on other sites

Guest Ender_Eugen
Çok güzel, Ender Bey! :)

 

Tesecur ederim (n-am diacritice :) )

 

 

 

 

multumesc pt mp3 converting. la mine nu mai merge sound forge...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.