www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sistem audio Technics


crv
 Share

Recommended Posts

Pret: 4500
Localitate: Iasi
Contact: PM
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi
La vanzare un exceptional sistem audio Technics, sunt al doilea proprietar. Toate componentele functioneaza impecabil, iar aspectul este chiar de 9.8/10. Scuzati firele de praf, dar de alea nu scapam asa usor, mai ales cand e de pozat in casa https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/2/16/1f642.png
 
Avem asa:
- Amplficator Technics SU-A700 MKII
- Tuner Technics FM/AM ST-GT650 (top gama)
- Deck caseta Technics RS-BX701 (3 capuri, la varful seriei)
- CD Player Technics SL-PS770A (la varful seriei)
- Telecomanda originala Technics RAK-SU129WH, care controleaza absolut toate componentele, ceea ce e un bonus FOARTE binevenit, in special pentru ascultatorii mai lenesi, asa cum sunt eu.
 
Cablurile audio incluse, cablurile de alimentare sunt incluse si ele, cele originale, cu priza de UK. Gasiti alimentari EU la Vitacom, 15 lei bucata, asa ca nu discutam despre ele.
Se poate proba in Iasi, normal, preferabil sa il vand local. Daca nu e cum, voi incerca sa il ambalez "ca in povesti", cu transportul si asigurarea in sarcina cumparatorului. Si, ca veni vorba, se pot cumpara toate cu 4500 lei (usor negociabil).

Technics_01.jpg

Technics_05.jpg

Technics_04.jpg

Technics_03.jpg

Technics_02.jpg

Technics_06.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.