www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Old Blood Noise Endeavours Signal Blender


Recommended Posts

Pret: 600 ron
Localitate: Timisoara
Contact: PM
Link producator: https://www.oldbloodnoise.com/pedals/signal-blender
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

L-am folosit in studio in doua randuri. Mi-a placut enorm sa combin diverse efecte de fuzz, distorsuri intre ele si cu pedale experimentale ca si DBA Evil Filter, Data Corrupter sau Bit Commander, ies niste chestii absolut unice si geniale! 

De asemenea cu Eventide Modfactor, care pe cat de fain e pe atat de enervat ca nu are buton de clean blend, asa ca pedala asta si-a facut treaba si la capitolul acesta.

Am vazut ceva pe net si de aceea vreau sa o dau, nu sunt extrem de sigur ca vreau sa ma despart de ea, e o scula utila in studio, live sau doar pentru compus texturi originale, posibilitatile sunt nelimitate.

Las si descrierea producatorului:

"The Signal Blender provides a number of parallel routing solutions through its use of a pair of send/returns, primary input and output, switching, and volume control.

Signal Blender can be used as a:

Parallel effect blender

3-to-1 mixer

1-to-3 splitter

Active ABY in either direction

Volume level setter

A courtesy 9V power outlet and phase correction switches for both Sends add further versatility to this box. Clever switching allows for latching or momentary on/off action."

Cumparatorul achita transportul daca nu e din Timisoara sau imprejurimi, il trimit cu rambus in cont colector ca sa iasa mai ieftin.

B180E932-6A25-48FD-A2E5-3872802E7BB4.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.