www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[Timisoara] vocalista - caut trupa


johnnyknoxville
 Share

Recommended Posts

hello, am 21 de ani si sunt din Timisoara. lately am inceput sa ma interesez de crearea muzicii. momentan stiu doar sa cant cu vocea, insa am inceput sa invat si chitara. doresc sa gasesc like-minded people, care sa aiba aceiasi pasiune pentru muzica si de la care sa pot invata multe, care sa ma motiveze sa pun mana pe chitara si cu care sa fim pe acelasi val din punct de vedere a preferintelor muzicale. cat despre genul muzical, nu am mofturi, pt ca ascult orice daca suna bine si ma atinge la inima :). 

 

Link to comment
Share on other sites

imi trimiti un social media, cv ca sa comunicam mai eficient? daca nu vr aici, poti sa mi trimiti pe youresosolid@gmail.com

45 minutes ago, Beniaminbeni said:

Ceau sunt chitarist daca vrei ne putem vedea sa vedem cum suna

 

imi trimiti un social media, cv ca sa comunicam mai eficient? daca nu vr aici, poti sa mi trimiti pe youresosolid@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
La 29.12.2022 la 4:56, johnnyknoxville a spus:

hello, am 21 de ani si sunt din Timisoara. lately am inceput sa ma interesez de crearea muzicii. momentan stiu doar sa cant cu vocea, insa am inceput sa invat si chitara. doresc sa gasesc like-minded people, care sa aiba aceiasi pasiune pentru muzica si de la care sa pot invata multe, care sa ma motiveze sa pun mana pe chitara si cu care sa fim pe acelasi val din punct de vedere a preferintelor muzicale. cat despre genul muzical, nu am mofturi, pt ca ascult orice daca suna bine si ma atinge la inima :). 

 

Ciao, ai reusit să incropesti ceva ? Daca nu, sa stii ca suntem 2 chiaristi ( mediu ) care facem asta din hobby, in general cover-uri și avem un spatiu in Dumbrăvița( platim foarte putin) .

Daca vrei, putem incerca ceva , chiar daca ne-am fi dorit un clapar ( chiar și incepator ) sau măcar un chitarist solo.

Nr. meu de tel. +40723382249 - Dan

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.