www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] [EXPIRAT] Cumpăr Line6 HX Stomp XL


Recommended Posts

Pret: -
Localitate: Satu Mare
Contact: 0753106097
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Cumpăr Line6 HX Stomp XL chiar și cu urme de uzură normală. Aștept oferte aici sau pe whatsapp. 

În cazuri excepționale m-ar interesa și varianta standard (HX Stomp) sau POD GO. 

line-6-hx-stomp-xl.thumb.jpg.851b6fd7749c82cf7d8d70e27339061b.jpg

 

procesor-chitara-line6-hx-stomp.thumb.jpg.15677a42c5df482dd32ba16a96ac5426.jpg

 

processor-chitara-line-6-pod-go-wireless-1617109110.thumb.jpg.9f9e8df2885acd0ce0ae671fc87e4a89.jpg

 

Edited by Toto97
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

@apocapsilemersi, m-a contactat si pe mine înainte să posteze anunțul. Cumpărasem un bass Squier Deluxe de la el, bass care si acum e în stare foarte bună, n-am avut probleme cu el. Recomand vânzătorul însă nu mă împac cu prețul cerut (având în vedere că pe thomann e 3400ron). Cumva l-am simțit puțin deranjat că n-am sărit cu banii să-l iau eu :)) Ideea e că de aia îl caut second-hand, nu mă interesează dacă un are aspect uzat, mă interesează să fie mai ieftin decât pe thomann și bineînțeles funcțional. Ce-i drept nici nu mă grăbesc să îl cumpăr. Aparent HXStomp își pierde foarte puțin din valoare.. din spusele dânsului.. nu-mi dau seama de unde până unde. Am dat acu 2 ani 7500 pe un Helix Floor și l-am vândut anul acesta cu 5500 :))) că nu-mi dădea nimeni mai mult de atât. Și totuși am considerat că e un preț decent pentru un procesor second-hand.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.