www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

BATERIST serios pentru formatia MARCIAN PETRESCU & TRENUL DE NOAPTE din Bucuresti


Recommended Posts

Salut. :)

sunt Marcian Petrescu, liderul formatiei de blues TRENUL DE NOAPTE din Bucuresti.

Sunt in cautarea unui BATERIST care sa fie disponibil in special pentru aceasta formatie, adica sa-i fie trupa prioritara, FARA SA CER EXCLUSIVITATE !!!!

Ma intereseaza un baterist care sa aiba abilitatile necesare pentru genul muzical numit BLUES si cu derivatele lui: Swing, Boogie, Funk, Blues-Rock.

Important sa aiba un set de tobe de calitate cu toate dotarile necesare, dedicare pentru studiul pieselor ce urmeaza sa fie lucrate si disponibilitate fara probleme pentru repetitii.

Foarte important ca persoana sa POATA SA FACA DEPLASARI IN TARA ORICAND I SE ANUNTA UN CONCERT SAU MAI MULTE !

De lucru o sa fie destul, dar am nevoie de un om foarte serios ! ;) :)

Astept mesaje in privat ! NU MA INTERESEAZA DECAT PERSOANE DIN BUCURESTI !!! 

FOARTE IMPORTANT !!! Persoanele care sunt prea bune prietene cu ALCOOLUL si alte substante "nostime" SA NU SE DERANJEZE !!! ;)

Va multumesc. :)

Edited by marcianpetrescu
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

In tinerete am cochetat cu chitara bass, insa viata n a dus intr o alta directie. De la bass mi am educat ritmul insa tobele au ramas mare mea pasiune. Am urcat de cateva ori pe scena, atat pe bass cat si la tobe, au trecut insa ft multi ani de atunci. Nu am studii, poate un pic de talent, nu am tobe insa, daca exista o sansa, daca ne vedem si decidem sa incercam, le pot lua. Bucuresti, 53 ani. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.