www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

[EXPIRAT] Line 6 HX Effects

Recommended Posts

Pret: 1400 RON
Link producator: https://www.thomann.de/ro/line6_helix_hx_effects.htm
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Line 6 HX Effects este un procesor component al liniei Helix, care beneficiaza de toate facilitatile fratilor mai mari (Helix LT), minus blocul de amp simulation si pedala de expresie. A fost gandit ca o alternativa compacta si mai protabila pentru chitaristii care folosesc efectele din Helix, dar canta in amplificatorul lor. Are toate efectele imaginabile incluse, de la reverb, delay, modulatii, filtre, EQ-uri, compresii etc, pana la noise gate si posibilitati de routing super destepte. Din punctul meu de vedere numai blocurile de delay si reverb merita suma ceruta de Line 6 pentru efect, mie personal mi se par mai reusite decat ce ofera Boss in seriile de top DD-500 si RV-500. Poate functiona mono sau stereo, se pot insera efecte analogice, se poate adauga pedala de expresie si are comanda de a schimba si canalele unui amplificator. Este o solutie completa pentru cine dorestre portabilitate si versatilitate. Este in stare operfecta, ca nou, cumparat anul trecut si tinut in casa, vine insotit de cutia si toate accesoriile originale. Este pedala preferata a lui Jack de la Peach Guitars, am vazut-o folosita in zeci de clipuri de el.

Noua costa 2960 lei la Thomann, eu vreau pe a mea 1400 lei. Pretul este absolut FIX (sub jumatate) si NU doresc SCHIMBURI.

https://www.thomann.de/ro/line6_helix_hx_effects.htm

Contact 0731 444 646

1.jpeg

2.jpeg

3.jpeg

4.jpeg

5.jpeg

6.jpeg

7.jpeg

8.jpeg

9.jpeg

10.jpeg

11.jpeg

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.