www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Inchiriez Harley Benton SC-400


Dandu Sorin
 Share

Recommended Posts

Pret: 80
Localitate: Cluj Napoca
Contact: dandusorin@gmail.com
Stare: Nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salutare tuturor,

Nu îmi vând neapărat chitara mea ci mai degrabă o închiriez unor persoane care vor să încerce un nou hobby. Având în vedere că eu am trecut prin această etapă de "oare o să îmi placă?" cu toate hobby-urile pe care am vrut să le încerc, vreau să le fac viața mai ușoară celor care vor să vadă dacă o chitară electrică este pe placul lor sau nu.

Care e ideea? Îmi închiriez setul meu de chitară + amplificator celor care vor să încerce să cânte la chitară. Cu alte cuvinte - în loc să investească o sumă de bani mare pe un set, pot închiria cu o sumă mai mică chitara, o încearcă si dacă le place atunci vor știi sigur că banii investiți nu o să fie degeaba. Dacă nu, atunci o să îi salvez de niște bani irosiți și timp pierdut să mai stea să o vândă la altcineva.

Sper să ajut cât mai multă lume și așa îmi ofer la închiriat setul meu care conține:

1. Chitara electrica Harley Benton SC-400
2. Amplificator Harley Benton HB-20R 
3. Cablurile aferente
4. Un set de pene

Prețul este de 80 de lei/zi iar pentru siguranța produslui, voi avea nevoie de o garanție - dar putem să discutăm mai multe detalii la telefon.

*Valabil în Cluj-Napoca 
 

 

IMG_7232.jpg

IMG_7231.jpg

IMG_7230.jpg

IMG_7229.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.