www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Caut guitarist pentru un duet la la baruri si restaurante


Iris
 Share

Recommended Posts

salut comunitate frumoasa!
Sunt o fată franco-italiană care locuiește în București. Sunt cântăreață și pianistă. Cânt de foarte mult timp, atât pe scenă, cât și pe stradă.

Caut un chitarist care să formeze un duet. Registrul meu este jazz / blues și rock clasic. De asemenea, vreau să mă concentrez asupra cântării în franceză și italiană, deoarece are mult succes aici, în România.

Vorbesc românește și înțeleg.
Vă rugăm să mă contactați dacă sunteți interesat!
Iris

Link to comment
Share on other sites

Sărut-mâna! Îmi place registrul pe care îl abordezi, în special blues și rock clasic. Sunt chitarist nivel intermediar și mi-aș dori o astfel de colaborare, însă precizez că nu am experiență scenică, studiez individual, sunt autodidact. E mult loc pentru perfecționare și consider aș putea să mă dezvolt alături de un muzician profesionist. Mai am un prieten chitarist, care ar putea să ne fie alături la bas, nu este însă obligatoriu. Dacă mai ești interesată, aștept mesajul tău. Bogdan

 

Link to comment
Share on other sites

Buna, iti am dat o raspuns pe mesajul privat! :) 

On 21/01/2022 at 11:15, BBKING said:

Sărut-mâna! Îmi place registrul pe care îl abordezi, în special blues și rock clasic. Sunt chitarist nivel intermediar și mi-aș dori o astfel de colaborare, însă precizez că nu am experiență scenică, studiez individual, sunt autodidact. E mult loc pentru perfecționare și consider aș putea să mă dezvolt alături de un muzician profesionist. Mai am un prieten chitarist, care ar putea să ne fie alături la bas, nu este însă obligatoriu. Dacă mai ești interesată, aștept mesajul tău. Bogdan

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.