www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Asy Mitroi , Copil De 12 Ani Canta La Voce + Chitara Armonie


Guest Asy
 Share

Recommended Posts

Ma cheama Alex (Asy) si pot canta la patru instrumente .Instrumentele de baza sunt : vocea ( preferatul meu) , chitara ( putin solo in rest armonie ) si instrumentele secundare sunt bass ( am facut cateva saptamani dupa care m-am lasat dar am retinut ceva) si tobe ( instrumentul de care m-am atasat mult chiar daca nu-s prea talentat la el .Mie-mi place foarte mult muzica dura cum ar fii : black metalul , heavy metalul si clasic rock-ul si cant intr-o trupa super tare pe nume Phenomen On . Eu fac chitara clasica de 3 ani si electrica de un an ,dar eu prefer vocea , eu cant de cand eram mic intr-un cor si de-atuncea am inceput sa cant mereu , de cand a inceput sa-mi placa metalul si rockul eu am inceput sa ascult numai Iron Maiden ,Metallica si Kiss unde vocea este ce-a mai importanta.

Link to comment
Share on other sites

Guest j_man

Faza asta e ca anuntu ala la matrimoniale: Sunt bruneta, am sanii mari,bani multi, nu caut nimic, doar ma laud.

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackout

Cauta sa te preocupi, cu preponderenta, de instrumentul cu care te simti cel mai bine, care-ti confera siguranta, care-ti place. Si da-i bataie cu trupa! Rock on!

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
:) ".Mie-mi place foarte mult muzica dura cum ar fii : black metalul , heavy metalul si clasic rock-ul"
Link to comment
Share on other sites

faza cu "eu sunt un baiat care poate canta la 4 instrumente" m-a dat pe spate..si eu stiu sa cant la pahare..se contabilizeaza ca instrument?:)) sau la frunza :) bai dar hai sa ii dam credit poate cine stie o sa ajunga precum moby..si ala isi inreg singur albumele cantand la toate instrumentele in afara de tobe...deci domnisorul de fata poate ajunge mai tare ca moby:))ps: blacker la 12 ani? bei sange de virgine ?bad joke sorry nu ma puteam abtine.bafta ce sa zic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.